Gdy dwa lata temu Cleo dołączyła do obsady "The Voice Kids", nikt się nie spodziewał, że jej udział w muzycznym talent show dla dzieci i młodzieży wywoła tak wiele skrajnych emocji. Z jednej strony pojawienie się autorki przeboju "My Słowianie" w fotelu trenera było przyczyną jej zakończonego dopiero niedawno medialnego konfliktu z Edytą Górniak, a z drugiej początkiem wspaniałej przyjaźni z inną gwiazdą programu, Dawidem Kwiatkowskim.

ZOBACZ: Cleo pogodziła się z Edytą Górniak. Zdradziła nam, kto pierwszy wyciągnął rękę na zgodę

Cleo o relacji z Dawidem Kwiatkowskim

To właśnie m.in. o więź Cleo ze sporo młodszym od niej idolem nastolatek zapytaliśmy ją podczas naszego ostatniego wywiadu z artystką.

- Czasami po prostu poznajemy osobę i mamy wrażenie, jak byśmy ją znali od lat. Ja miałam tak właśnie z Dawidem - wyznała nam.

Reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2014 przyznała, że Dawid bardzo ułatwił jej początkowy okres przygody na planie "The Voice Kids".

- Tak bardzo się cieszę, że on tam był. Potrzebowałam takiej dobrej energii oraz wsparcia i od Dawida właśnie ją otrzymałam - wyznała.

Co ciekawe, Cleo wyjawiła nam również, że od samego początku miała silne przeczucie, że kiedyś nagra z Dawidem wspólny utwór. Ta wizja faktycznie urzeczywistniła się.

Ich duet pt. "Bratnie Dusze" ukazał się tego lata i spotkał z bardzo entuzjastycznymi reakcjami fanów obojga wykonawców - teledysk do tej piosenki ma na YouTube już ponad 3 miliony wyświetleń.

Cały wywiad z Cleo do obejrzenia na naszym kanale na YouTube.