Cleo pokazała się w rozpuszczonych włosach. Wokalistka, której znakiem rozpoznawczym jest długi, wysoko upięty blond kucyk, zaprezentowała się fanom na Instagramie w zupełnie nowej wersji. Na dwóch najnowszych fotografiach widzimy artystkę w innej fryzurze niż ta, która towarzyszy jej w zasadzie od początku kariery. W komentarzach pod zdjęciami fani są zgodni: artystka wygląda rewelacyjnie i powinna częściej pokazywać się w takim wydaniu.- Zdecydowanie częściej musisz chodzić w rozpuszczonych włosach!; - Świetnie wyglądasz - zachwycają się.

Cleo w rozpuszczonych włosach na Instagramie [zdjęcia]

Cleo, czyli Joanna Klepko, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Dzięki współpracy z Donatanem i hitowi "My Słowianie" szybko wskoczyła na szczyty list przebojów, a teledysk do utworu był jednym z najpopularniejszych polskich klipów w serwisie YouTube. Jeszcze większy rozgłos zyskała po udziale w Eurowizji i chociaż w finale zajęła ostatecznie 14. miejsce, występ ten zapewnił jej rozpoznawalność również za granicą.

W 2015 roku Cleo wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie u boku Jana Klimenta zajęła ostatecznie 3 miejsce. Niedługo później postanowiła rozpocząć karierę solową, niezależnie od Donatana. Decyzja okazała się słuszna, gdyż jej debiutancki singiel "Zabiorę nas" pokrył się poczwórną platyną.

Zdjęcia Cleo w rozpuszczonych włosach obejrzycie w galerii.