Co dwa tygodnie prezentujemy Wam ułożony specjalnie dla "Gali" horoskop. Sprawdźcie, co czeka Was w najbliższych dniach!

Aktualny znak zodiaku to:

♑​KOZIOROŻEC  22 XII – 19 I

Liczne spotkania towarzyskie będą doskonałą okazją, aby olśnić wszystkich swoją urodą. Zachowaj jednak dystans. Koziorożce żyjące w stałych związkach nie mogą sobie pozwolić na dwuznaczne sytuacje, bo narażą się na gwałtowne sceny zazdrości ze strony ukochanego. W sprawach zawodowych zapowiada się sukces niezależnie od branży. Od 29 grudnia uważaj na problemy urzędami, bankami i innymi instytucjami.


Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku:

 

♒ Wodnik »♌ Lew »
♒ Ryby »♍ Panna »
♓ Baran »♎ Waga »
♉ Byk »♏ Skorpion »
♊ Bliźnięta » Strzelec »
♋ Rak »♑​Koziorożec »

 

 

♒ WODNIK  20 I – 18 II

Będziesz bardziej krytycznie nastawiona do rzeczywistości. Coś, co masz i czego dokonałaś, przestanie Ci wystarczać. Niestety, nie wszystkie biznesowe posunięcia pójdą tak, jak je zaplanowałaś. Z najważniejszymi wydatkami postaraj się uporać przed świętami. Później możesz mieć mały finansowy kryzys. W dniach 24-27 grudnia podróże okażą się bardzo udane.

 

♓ RYBY 19 II - 20 III

Wenus ośmieli Cię i zachęci do wykorzystania swoich talentów. Jeśli masz kłopoty z zasypianiem, nie zapominaj o wieczornym spacerze i chwilach relaksu, aby ukoić nerwy. W zawodowych sprawach będziesz musiała poprosić o pomoc innych ludzi. Nie porzucaj ambitnych planów, bo masz ogromną szansę na ich realizację. Po 1 stycznia możesz mieć problem z planowaniem wydatków.

 

♈ BARAN21 III – 19 IV

W Twoim życiu rozpoczyna się nareszcie dobry okres, a starania w sprawach rodzinnych i osobistych zostaną w końcu uwieńczone sukcesem. W miłości działaj powoli i nie rób niczego wbrew sobie. W dniach 22-27 grudnia będziesz w dobrym humorze, ale układ planet radzi zadbać o zdrowie. Sylwestrowy wieczór spędzisz w miłym towarzystwie i bez stresów.

 

BYK 20 IV – 21 V

Czeka Cię wiele emocji. Twój partner Cię oczaruje. Zaczniesz planować wspólną przyszłość. Po 1 stycznia gwiazdy sprzyjają Ci szczególnie w sprawach urzędowych. Idealny moment na podpisywanie umów i finalizowanie inwestycji. Nie zabraknie Ci wspaniałych pomysłów i chęci, aby je zrealizować. Posłuchaj rady życzliwej Ci osoby. Dzięki niej osiągniesz sukces.

 

♊ BLIŹNIĘTA 22 V – 21 VI

Optymistyczny nastrój i pogodne nastawienie pozwolą na rozwinięcie skrzydeł. Może się okazać, że jakiś Twój pomysł okaże się szalenie na czasie. 30 grudnia to dobry dzień na odbycie ważnej rozmowy i załatwienie sprawy, na której Ci zależy. Nie plotkuj, a złośliwe uwagi pod swoim adresem puszczaj mimo uszu. Przejmij inicjatywę w związku, bądź śmiała, a rezultat Cię zadziwi.

 

♋ RAK 22 VI - 22 VII

Naucz się asertywności, nie pozwalaj sobą manipulować. Nie przejmuj się za bardzo znajomymi, którzy zgłaszają się do Ciebie ze swoimi problemami. Na prezentacjach firmowych postaraj się pokazać w jak najlepszym świetle. Szef doceni Twoje wysiłki i starania, co zauważysz przy najbliższej premii. W dniach 25-28 grudnia uważaj, bo będziesz bardziej podatna na infekcje.

 

♌ LEW 23 VII – 22 VIII

Wrodzony optymizm Cię nie opuści i sprawi, że wszystko będzie się wydawało łatwe i przyjemne. W miłości szczęście jest po Twojej stronie. Wolne Lwy znajdą adoratorów, a zajęte odczują przypływ uczuć ze strony partnerów. Po 2 stycznia uporządkuj zaległe sprawy w firmie. Z łatwością przystąpisz do nowych zadań. Stanowisko, o którym marzysz, będzie w zasięgu ręki.

 

♍ PANNA 23 VIII – 22 IX

Zatęsknisz za spokojem i stabilizacją. Dobry czas na wyciszenie się. Układ planet sprzyja finansowym przedsięwzięciom. Bank przyzna Ci kredyt, przyjaciel wesprze pożyczką, szef doceni premią. 24 grudnia miłe słowa krewnych podziałają jak balsam na Twoją duszę. Znikną wszystkie troski i dostrzeżesz jaśniejszą stronę życia. Nowa znajomość może przekształcić się w płomienny romans.

 

♎ WAGA23 IX - 22 X

Za sprawą dobrej aury przemienisz się w wulkan energii. Zatęsknisz za dalekimi podróżami. Dowiesz się o możliwościach rozwoju zawodowego, atrakcyjnych bonusach lub dotacjach unijnych, które mogą wspomóc Twoją fimę. Życie osobiste ułoży się przyjemnie i prawie bezproblemowo. W dniach 24-26 grudnia zarezerwuj czas dla spraw domowych. Niewykluczone sprzeczki zakochanych.

 

♏ SKORPION 23 X – 21 XI

W domu cudowna, ciepła atmosfera. Mimo zimowej aury doświadczysz gorących porywów serca. Możesz się zakochać, i to z wzajemnością. W stałych związkach spotka Cię miła niespodzianka – zmiany, o których od dawna marzyłaś. Okażesz się teraz kreatywnym i przejawiającym inicjatywę pracownikiem. W najbliższej przyszłości może to przynieść efekt w postaci podwyżki.

 

STRZELEC 22 XI – 21 XII

Może Cię niepokoić brak finansowej stabilizacji, ale dzięki temu odważniej będziesz szukać dodatkowych źródeł dochodu. Dni 23-27 grudnia upłyną pod znakiem interesujących spotkań towarzyskich. Poznasz osobę, z którą się zaprzyjaźnisz, a potem może narodzi się prawdziwe uczucie. Wiesz doskonale, jak zadbać o siebie, a to przyniesie dobre efekty, będziesz w superformie.