Jak co roku, tak i tym razem na festiwalu Coachella w Kalifornii pojawią się tłumy. Coachella 2017 rozpocznie się już 14 kwietnia. Plejada gwiazd już nie może się doczekać. Nie obędzie się jednak bez niespodzianek. WIelu oczekiwało na koncert Beyonce, jednak gwiazda musiała zrezygnować ze względu na ciążę. Godnie zastąpi ją Lady Gaga. Wystąpią także: Radiohead, The xx czy Lorde. A jak festiwal Coachella przebiegał w ubiegłym roku? 

Coachella 2016 przyciągnął tłumy! Wśród zgromadzonej publiczności fani wypatrzyli masę celebrytek, modelek oraz gwiazd z prawdziwego zdarzenia. Fani mieli okazję posłuchać takich artystów, jak Ellie Goulding, Sia, Guns N' Roses czy James Bay. Największym zaskoczeniem był koncert Calvina Harrisa, ówczesnego chłopaka Taylor Swift. Muzyk zaskoczył fanów i wykonał jeden z utworów w towarzystwie... Rihanny!

Jak wiadomo, Coachella ma także swoje drugie oblicze. Dla gwiazd nie jest to tylko festiwal muzyczny, ale także prawdziwa rewia mody. A pojawienie się na nim jest równie istotne, co pozowanie na galach w Hollywood. Dlatego w Kalifornii nie zabrakło Paris Hilton, Alessandry Ambrosio, Taylor Swift, Kendall Jenner czy Cindy Crawford

Na festiwalu Coachella pojawiły się także polskie gwiazdy - aktorka Izabella Miko oraz blogerki Jessica Mercedes oraz Maffashion.

Wszystkie panie zaprezentowały się w luźnych hippisowskich kreacjach, polegając na nieograniczonych zasobach własnej wyobraźni. Wyłamała się jedynie Taylor Swift, która ubrała się dość skromnie, bo w szarą koszulkę i ciemne spodnie. Za to polskie blogerki poszły na całość! Trudno zdecydować, która wyglądała lepiej.

Specjalnie dla was wybraliśmy najciekawsze kreacje. Zobaczcie je w naszej GALERII.