Katy Perry, Bebe Rexha, DJ Khaled, Steve Aoki to pierwsi z ponad 100 artystów, którzy wezmą udział w trwającym 60 dni streamingu koncertów na żywo. W ten sposób, w dobie trwającej epidemii, Coca-Cola łączy fanów na całym świecie i umożliwia wspólne cieszenie się najlepszą muzyką. Udział w koncercie to nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale też szansa, by wesprzeć walkę z COVID-19. Widzowie będą mogli dokonać darowizny na rzecz Międzynarodowe­go Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, a Fundacja Coca-Cola przekaże kwotę równoważną środkom wpłaconym przez fanów, wynoszącą nawet do 3 mln dolarów.

Przed nami 60 dni interaktywnej muzyki na żywo, którą fani mogą się cieszyć i dzielić z innymi. Mamy nadzieję, że Coke Studio Sessions zapewnią codzienną dawkę rozrywki tym wszystkim, którzy starają się przystosować do nowej normalności - mówi Ricardo Fort, wiceprezes ds. Global Sports & Entertainment w The Coca-Cola Company

Koncerty na żywo dostępne są w aplikacji #BeApp, którą można pobrać za darmo na urządzenia z systemem iOS lub Android. 

#BeApp to nowa platforma społecznościowa, która daje dostęp do najlepszych światowych artystów, koncertów i muzycznych wydarzeń na żywo. #BeApp przenosi najczęściej słuchanych artystów świata bezpośrednio do domów słuchaczy i w ten sposób tworzy globalny wirtualny domowy koncert. Aplikacja, którą można pobrać bezpłatnie, pozwala uzyskać dostęp do wielu unikatowych doświadczeń, jakie można przeżyć na koncercie lub festiwalu.