Nie wszyscy dziś pamiętają, że Nicole Kidman i Tom Cruise byli kiedyś małżeństwem. Para poznała się w 1990 roku na planie filmu „Szybki jak błyskawica” i od tamtej pory była niemal nierozłączna. Podczas swojego związku, zdecydowała się na adopcję dwójki dzieci - Bellę i Conora. I chociaż na początku Nicole i Tom uznawani byli za przykładne małżeństwo, ich związek zaczął się psuć po 7 latach, kiedy to Cruise chciał, żeby Kidman wraz z dziećmi wstąpiła do sekty. Narastająca mania religijna, którą aktor miał na punkcie scjentologów, doprowadziła do kłótni, skandali i ostatecznie do rozwodu. W 2001 roku Tom Cruise wszedł po prostu do sypialni i zażądał od Nicole Kidman rozwodu, po czym wyszedł i następne pół roku kontaktował się z rodziną jedynie przez adwokatów. Chociaż od rozstania pary minęło już 18 lat, nadal wspólnie zajmują się wychowaniem dwójki dzieci.

Nicole Kidman i Tom Cruise - dzieci

Syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a - Connor Cruise, jest dziś dorosły. 24-latek został ostatnio sfotografowany przez paparazzich, kiedy wychodził z restauracji Madeo w Beverly Hills. Zdjęcia, na których jest Connor Cruise to prawdziwa rzadkość. Nicole Kidman i Tom Cruise zawsze chronili prywatność zarówno swoją, jak i swoich dzieci. Bella i Conor, nawet kiedy już dorośli, nie zaczęli zabiegać o zainteresowanie mediów, ani błysk fleszy.

Connor Cruise mieszka z ojcem, Tomem Cruise'm w Clearwater na Florydzie, gdzie mieści się siedziba kościoła scjentologicznego.

Zobacz, jak wygląda dziś syn Nicole Kidman i Toma Cruise'a --->