Z okazji premiery hiszpańskiego serialu "Sky Rojo" na instagramowym profilu Netflix Polska ukazało się zabawne wideo z udziałem Conrado Moreno. I choć konferansjer pojawia się w kilku ujęciach i mówi zaledwie dwa zdania, to filmik bije rekordy popularności. O co chodzi?

Conrado Moreno promuje serial Netflixa

Jeśli pamiętacie słynne wideo Netflixa, w którym z Magdy Gessler uczyniono bohaterkę "Orange Is The New Black", to materiał z Conrado Moreno również przypadnie wam do gustu.

Netflix po raz kolejny udowadnia, że doskonale wie, jak promować swoje seriale. Najnowsze promo "Sky Rojo", które szturmem zdobywa sieć to strzał w dziesiątkę. Filmik nawiązuje do pamiętnego wydarzenia z udziałem Conrado Moreno, który 2006 roku wjechał skuterem na nagranie "Europy da się lubić", stracił panowanie nad skuterem i uderzył w widownię. Najsłynniejszy Hiszpan w Polsce wypowiedział wówczas słynną kwestię "O, ***** przepraszam, jesteście cali?". 

I to właśnie ten kultowy tekst odtwarza w wideo promującym serial o trzech kobietach, które uciekając przed kłopotami, wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż w poszukiwaniu wolności.

Po obejrzeniu tego wideo możemy śmiało stwierdzić, że Conrado nauczył się jeździć skuterze.

Co się dzieje u Conrado Moreno?

Conrado Moreno-Szypowski jest synem Polki i Hiszpana. Popularność zyskał dzięki programowi "Europa da się lubić". Tuż po nim wziął udział w "Tańcu z gwiazdami" oraz "Gwiazdy tańczą na lodzie". Dziś jest wziętym konferansjerem i radiowcem, a także szczęśliwym tatą Gabriela i Maribel.

ZOBACZ TEŻ: "The Voice Kids 4": uczestnicy zaśpiewali "Shallow". Bezcenna reakcja Dawida Kwiatkowskiego