Rozwód Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego odbił się w mediach szerokim echem. Aktorka i operator filmowy toczyli sądową batalię, która skończyła się w 2020 roku. Byłych partnerów łączy obecnie jedynie dorosła córka, urodzona w 1997 roku Marianna Figurska. Jak się niedawno okazało, dziewczyna ma ambitne plany na przyszłość. Czego dotyczą i co na to jej ojciec? Tego dowiadujemy się z jednego z tabloidów.

Marcin Figurski, były mąż Agaty Kuleszy o planach córki

Agata Kulesza i Marcin Figurski wzięli ślub w 2006 roku, po 10 latach znajomości. Przez długi czas uchodzili za dobrze dobraną parę. Niestety, jak okazało się podczas rozprawy rozwodowej w 2019 roku, w ich domu dochodziło do awantur. Aktorka złożyła nawet wniosek o założenie Niebieskiej Karty (zakłada się ją, kiedy w rodzinie dochodzi do przemocy fizycznej lub psychicznej). Na szczęście, byli partnerzy uniknęli batalii o dziecko - w momencie rozwodu ich córka była już dorosła.

Dziś Marianna Figurska ma 24 lata. Córka Kuleszy i Figurskiego studiuje weterynarię na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej warszawskiej SGGW, a po zakończeniu nauki chciałaby otworzyć własną klinikę weterynaryjną. I chociaż od czasu rozstania rodziców nie utrzymuje ona kontaktu ze swoim ojcem, magazyn "Na Żywo" zapewnia, że Marcin Figurski jest gotów wspomóc swoją córkę w realizacji jej życiowego marzenia. 

Zawsze jej pomogę we wszystkim. To moja córka, to ja ją wychowałem. Wiem, że kiedyś to sobie przypomni- powiedział Marcin Figurski magazynowi "Na Żywo".

Córka Agaty Kuleszy i Marcina Figurskiego z pewnością może liczyć na pomoc ze strony obojga rodziców, chociaż aktorka zaistniałej sytuacji nie skomentowała. Od czasu rozwodu nie wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Kulesza rozwodzi się. Aktorka zawnioskowała o Niebieską Kartę?