Agata Młynarska wydała córkę za mąż! Sylwia Mor wzięła ślub, o czym znana dziennikarka poinformowała w piątek, 20 października 2017 na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Gwiazda zaprezentowała także kilka przepięknych zdjęć z uroczystości ślubnej oraz napisała kilka słów, po których widać, jak bardzo jest szczęśliwa.

 - Moja mała córeczka jest już żoną! Jestem dumna i szczęśliwa! Niech żyją Państwo Młodzi i ich miłość! Czy może być piękniej? - napisała Agata Młynarska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

ZOBACZ: AGATA MŁYNARSKA o ojcu, mężu i synach w "Gali". Wyznała, że chodziła na terapię!

Córka Agaty Młynarskiej wzięła ślub

Agata Młynarska jeszcze zanim opublikowała w sieci zdjęcia ze ślubu córki, kilka godzin wcześniej zdecydowała się umieścić na Facebooku wzruszający wpis, w którym opowiedziała historię swojej relacji z Sylwią i jej adopcji.

 - Ta mała dziewczynka wyrosła na wspaniałą, piękną i mądrą kobietę. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło jej nie być w moim życiu. Pamiętam ten dzień w Domu Dziecka w Pawłówce, kiedy poprosiła o to, żeby do mnie przyjechać… Miała wtedy 8 lat. Dziś wyprawiam ją do ślubu i zyskuję tym samym jeszcze jedno dziecko w rodzinie. Bo zięcia mam kapitalnego. Niech miłość ich prowadzi:) - wyznała Agata Młynarska.

Podoba wam się ślubna kreacja córki Agaty Młynarskiej? Zdjęcia z ceremonii ślubnej Sylwii Mor i jej świeżo upieczonego męża możecie zobaczyć już teraz  w naszej GALERII.