Katarzyna Grabowska, aktorka znana z serialu "Zakochani po uszy", a prywatnie córka Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej, jest w ciąży. Radosną wiadomością podzieliła się na Instagramie, wrzucając zdjęcie z mężem, Damianem Kulcem i sporych rozmiarów brzuszkiem.

Córka Andrzeja Grabowskiego jest w ciąży. Kim jest Katarzyna Grabowska?

Aktorka wrzuciła na swój profil fotografię, na której widoczny jest zaokrąglony, ciążowy brzuszek. Na zdjęciu Kasia Grabowska ma na sobie opinającą ciało sukienkę w kropki. Za nią stoi ukochany mąż, Damian Kulec, który czule ją obejmuje.

Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć, bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne.  Niech się dzieje! #rodzew2021 #momtobe - napisała Katarzyna Grabowska.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów oraz kolegów i koleżanek z branży. Miłe słowa pod zdjęciem zostawili m.in. Joanna Jarmołowicz, Kasia Cichopek, czy Kamila Kamińska, życiowa partnerka Michała Meyera, serialowego ukochanego Grabowskiej.

Aktorska para niebawem będzie świętować trzecią rocznicę ślubu. Kulec i Grabowska pobrali się w lipcu 2018 roku. Oznajmili to, publikując romantyczną fotografię. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami.

Redakcja Gala.pl również gratuluje przyszłym rodzicom!

Zdjęcia pary - również to, na którym aktorka pozuje z widocznym brzuszkiem - znajdziecie w naszej galerii. 

Aktorski klan Grabowskich - kim są córki Andrzeja Grabowskiego?

Aktorska para, która rozwiodła się kilka lat temu - Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska doczekali się dwóch córek - Zuzanny i Katarzyny. Obie poszły w ślady znanych rodziców i zostały aktorkami i - co ciekawe - również związały się z aktorami. Zuzanna Grabowska jest żoną Pawła Domagały, aktora i muzyka. Katarzyna - Damiana Kulca - aktora dubbingowego i teatralnego.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Grabowska wzięła ślub! Za kogo wyszła Olga z "M jak miłość"? ZDJĘCIA