Angelina Jolie i Brad Pitt mają sześcioro dzieci. Trójkę adoptowali (Maddox, Zahara i Pax), a trójkę urodziła Angelina (Shiloh, Vivienne i Knox). Pierwsze biologiczne dziecko Pitta i Jolie przyszło na świat 27 maja 2006 roku w Namibii. Śliczna jasnowłosa i niebieskooka dziewczynka stała się oczkiem w głowie rodziców, a potem ulubienicą starszego rodzeństwa. Jednak Shiloh Jolie-Pitt szybko zaczęła wykazywać, że nie czuje się dobrze w swojej skórze. Kazała ściąć sobie włosy, kupić sobie garderobę odpowiednią raczej dla chłopców i chciała wyglądać oraz zachowywać się tak jaj jej starsi bracia Maddox i Pax. Tak jest do dzisiaj. Shiloh skończyła niedawno 11 lat i coraz bardziej przypomina chłopca niż dziewczynkę. Zwłaszcza w porównaniu ze słodką młodszą siostrzyczką Vivianne. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, sugerujące, że Shiloh Jolie-Pitt przejdzie operację zmiany płci. Czy Angelina i Brad Pitt nie mieliby nic przeciwko?

Angelina Jolie poza tym, że jest aktorka i reżyserką, jest też zaangażowaną działaczką na cele charytatywne i ambasadorką Dobrej Woli przy ONZ. Jolie wspiera kobiety na całym świecie, które podczas wojen padły ofiarą gwałtu lub przemocy. Na sercu leży jej także dobro i bezpieczeństwo dzieci, a dziś zwłaszcza dzieci uchodźców, które często muszą dorastać w obozach, gdzie warunki nie są najlepsze. Angelina w ostatnio wywiadzie dla "Vanity Fair" przyznała, że najważniejsza jest dla niej rola matki, a szczęście swoich dzieci zawsze stawia na pierwszym miejscu. O tym, że dobro dzieci jest absolutnie najważniejsze, mówi też zawsze Brad Pitt. Oboje z Angeliną mają liberalne poglądy, kiedyś stwierdzili nawet, że pobiorą się dopiero wtedy, gdy małżeństwa homoseksualne zostaną zalegalizowane w USA.

Angelina Jolie i Brad Pitt z pewnością nie stanęliby swojej córce na drodze do szczęścia. Angelina jest za tym, by dawać dzieciom pełną wolność, po to, by mogły wyrazić siebie. Nigdy nie próbowała więc przekonać Shiloh do tego, by ubierała się bardziej jak jej siostry Zahara i Vivienne, a mniej jak bracia. Jolie i Pitt wsłuchują się w potrzeby swoich dzieci i odpowiadają na nie. Dlatego Shiloh może wyglądać tak, jak chce. A najwyraźniej czuje się bardziej chłopcem niż dziewczynką. Na ostatnich ZDJĘCIACH, jakie dostały się do mediów, widać, że córka Angeliny i Brada upodabnia się do swoich starszych braci. Jak sądzicie, czy Shiloh Jolie-Pitt podda się w przyszłości operacji zmiany płci?

Zobaczcie zdjęcia Shiloh Jolie-Pitt w naszej GALERII>>