Najstarsza córka Beyonce i Jaya-Z przyszła na świat 7 stycznia 2012 roku, a wokół pierwszej ciąży wokalistki nie brakowało kontrowersji. Wiele osób na własną rękę przeprowadzało "śledztwo" i oskarżało gwiazdę, że skorzystała z pomocy surogatki, sama zaś nosiła pod ubraniami... specjalnie wyprofilowaną poduszkę. W związku z niesłabnącymi plotkami, gdy Blue Ivy Carter pojawiła się na świecie, z miejsca stała się jedną z najbardziej popularnych dziewczynek w show-biznesie. I chociaż wokalistka i raper umiejętnie dozują mediom informacje zarówno na temat córki, jak i bliźniąt Rumi oraz Sira, kiedy już opublikują ich nowe zdjęcie, wzbudzają ogromne emocje wśród fanów.

Blue Ivy: jak wygląda dziś? [2020]

Jak wygląda dziś Blue Ivy, córka Beyonce? Nowe zdjęcie dziewczynki opublikował jej dziadek, Mathew Knowles, który na swoim Instagramie złożył jej życzenia z okazji ósmych urodzin. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Blue Ivy ubraną w spódniczkę w wiśnie, pomarańczową koszulkę z długimi rękawami i mającą na sobie plecak.

„Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej, najstarszej wnuczki Blue Ivy” - napisał ojciec Beyonce pod fotografią.

Blue Ivy wygląda na zdjęciu wyjątkowo grzecznie. Przypomnijmy, że dziewczynka ma raczej opinię charakternej "małej divy". Rodzice zgadzają się na większość zachcianek 8-latki, a ona wie, jak postępować, aby zyskać ich przychylność. Po gali rozdania nagród Grammy 2018, internet obiegło nagranie, na którym Blue Ivy zabrania Beyonce i jej mężowi klaskać. 

Zdjęcia córki Beyonce obejrzycie w naszej GALERII.