"Totem" - o czym opowiada film, w którym zagrała córka Bogusława Lindy, Aleksandra Linda? Dziki (Karol Biernacki) po wyjściu z więzienia i zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

"Totem" - film z Aleksandrą Lindą

Jak można się domyśleć z opisu, „Totem" to prawdziwe kino akcji. Obraz wchodzi na ekrany polskich kin 24 listopada. Wyreżyserował go Jakub Charon, a w rolach głównych, oprócz Joanny Majstrak, Małgorzaty Krukowskiej i Karola Bernackiego pojawiła się też Aleksandra Linda.

Aleksandra Linda – kim jest córka Bogusława Lindy?

Aleksandra Linda to córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel. 23-latka próbowała już swoich sił jako modelka: ma już na swoim koncie kilka pokazów, w tym te, które odbywały się w ramach łódzkiego tygodnia mody. Na ściankach i na imprezach show-biznesowych pojawia się rzadko, ale zawsze zwraca na siebie uwagę fotoreporterów. Czy teraz młoda aktorka na dobre zaistnieje w świecie polskiego show-biznesu? O tym przekonamy się zapewne po premierze filmu „Totem”. Tę zaplanowano na 24 listopada.

Tymczasem zobaczcie trailer tego filmu? Intrygujący? Myślicie, że może być on trampoliną do filmowej kariery dla Oli Lindy?