W ciągu ostatnich paru dni, amerykańskie media przypomniały sobie o (dorosłej już dziś) córce Eminema - Hailie Scott. Do tej pory dziewczyna trzymała się z dala od fleszy reporterów i pierwszych stron gazet, ale od kiedy rozpisały się o niej wszystkie najważniejsze portale, szybko stała się nową, wschodzącą gwiazdą. Kim więc jest Hailie i czym zajmuje się na co dzień?

Hailie od zawsze była oczkiem w głowie sławnego ojca, dla którego stanowiła największą inspirację. Raper często wspominał o niej w swoich utworach, m.in. "Hailie's Song", "My Dad's Gone Crazy", czy "Like Toy Soldiers". Jednak jej dzieciństwo zupełnie nie przypominało życia z bajki. Jej rodzice - Eminem i Kimberley Anne Scott mieli bardzo burzliwą relację, co w rezultacie doprowadziło matkę dziewczyny do załamania nerwowego i próby samobójczej... Między parą doszło do dwóch rozwodów - pierwszy nastąpił w 2001 roku i wtedy zakochani wytrzymali bez siebie pięć lat. Po tym czasie postanowili do siebie wrócić, ale sielanka nie trwała długo i jeszcze w tym samym roku rozstali się na dobre, dzieląc się opieką nad córką.

ZOBACZ TEŻ: EDYTA GÓRNIAK świętuje 13 urodziny syna i publikuje 13 jego zdjęć!

Córka Eminema ma dziś 22 lata i skończyła studia na Michigan State University, gdzie trenowała siatkówkę oraz zasiadała w samorządzie uczniowskim. Na swoim Instagramie dzieli się m.in. zdjęciami z przyjaciółmi i chłopakiem. Hailie wyznała, że w związku jej ogromną liczbą obserwatorów, firmy kosmetyczne zwracają się do niej z propozycjami współpracy, a ona sama interesuje się makijażem. Marzeniem córki Eminema jest założenie własnej marki kosmetycznej. 

Jak Wam się podoba dorosła córka Eminema? Podobna do taty?