Pozornie perfekcyjne życie supergwiazdy zazwyczaj skrywa wiele trudów, o których fani światowej sławy artystów nie mają pojęcia. O tym, jak trudno żyje się w cieniu bardzo znanych rodziców przekonali się m.in. Paris Jackson - córka Michaela Jacksona czy chociażby Angelina Jolie - córka Jona Voighta. Jak ze sławą rodziców radzą sobie latorośle kolejnego pokolenia gwiazd popkultury? I czy same są sławne? Sprawdź naszą galerię.

Hailie Jade Mathers - córka Eminema

24-latkę na Instagramie obserwują prawie 2 miliony osób. Dziewczyna jest córką Marshalla Mathersa, który międzynarodową karierę zrobił jako najsłynniejszy biały raper - Eminem i jego byłej żony Kim Scott. Na co dzień mieszka w Michigan i choć sama nie jest topową gwiazdą, w swoich social mediach zgromadziła bazę fanów, którzy zachwycają się jej modowym zmysłem. Hailie lubi tzw. streetwear i na swoim profilu prezentuje stylizacje inspirowane właśnie modą uliczną. Córka Eminema dba też o sylwetkę i promuje fitness. Jest jedną z trzech córek legendarnego rapera.

Marquise Jackson - syn 50 Centa

Kto nie zna przeboju "Candy Shop", który zagwarantował 50 Centowi międzynarodową sławę? Uwielbiany raper nieco gorzej radzi sobie ze swoim życiem prywatnym, czego dowodem jest jego trudna relacja z Marquisem. W ubiegłym roku kontrowersje wywołały słowa rapera, który twierdził, że łudząco podobny do niego Marquise nie jest jego synem. 22-latek jest synem Shaniqui Thompkins, byłej dziewczyny 50 Centa. Przez pierwsze 10 lat swojego życia chłopak był blisko z ojcem, jednak problemy zaczęły się, gdy Shaniqua zaczęła żądać od 50 Centa wartej kilka milionów dolarów posiadłości. Raper twierdzi, że zrobił badania na ojcostwo, z których wynikać miało, iż Marquise nie jest jego biologicznym synem. Trudno nie dostrzec jednak wręcz uderzającego podobieństwa między mężczyznami.

Cordell Broadus - syn Snoop Dogga

Androgyniczny, intrygujący, odważny. Takimi przymiotnikami opisywany w mediach jest 22-letni syn Snoop Dogga i jego żony, Shante Taylor. Cordell jako nastolatek zajmował się aktywnie sportem jednak z czasem przyznał, że robił to tylko po to, by zaskarbić sobie miłość swojego ojca. Prawdziwą pasją Cordella od zawsze był modeling, w którym młody mężczyzna niedawno zaczął robić karierę. Na jego instagramowym profilu możemy zobaczyć stylizacje, które w niczym nie odstają od tych tworzonych przez najbardziej znanych modowych influencerów.

Reginae Carter - córka Lil Wayne'a

Tak, wiemy, że trudno w to uwierzyć, ale Lil Wayne, którego pamiętamy jako zbuntowaną twarz młodego rapu dziś sam ma już 37 lat. Gdy miał 16 lat na świat przyszła jego córka - Reginae. Jest najstarszą z czwórki dzieci gwiazdora. Reginae na Instagramie może pochwalić się prawie 5 milionami obserwatorów. Zajmuje się aktorstwem i modelingiem. Jak sama twierdzi, bycie córką znanego rapera wiązało się dla niej przede wszystkim z ciężarem i presją spoczywającą na jej nazwisku.

London Hudson - syn Slasha

Z małżeństwa z Perlą Hudson zakończonego dosyć burzliwie Slash ma dwóch synów: Casha i Londona. Okazuje się, że starszy z nich prawdopodobnie pójdzie w ślady taty. London, podobnie jak legendarny gitarzysta Guns'n'Roses, kocha muzykę. Na swoim profilu pokazuje, jak gra na perkusji. Zaczął już koncertować. Nie da się też nie zauważyć podobieństwa syna do ojca. Czyżby London zamierzał zostać kolejną wielką gwiazdą rocka?

Frances Bean Cobain - córka Kurta Cobaina i Courtney Love

Piękna córka tragicznie zmarłego lidera Nirvany i jednej z najbardziej znanych kobiet w świecie rocka odziedziczyła po rodzicach nie tylko urodę. Frances ma artystyczną duszę i zajmuje się sztukami wizualnymi. 27-letnia dziś kobieta odbudowała swoją relację z matką, która przez lata miewała wzloty i upadki. W niedawno udzielonym wywiadzie wyznała, że terapię u psychologa musiała zacząć już jako mała dziewczynka.

Anais Gallagher - córka Noela Gallaghera

20-letnia córka muzyka grupy Oasis może jeszcze sporo namieszać w świecie show-biznesu. Niedawno Anais łączono z popularnym Yungbludem, czemu młody muzyk zaprzeczył. Rodzice dziewczyny, Noel Gallagher i Meg Matthews rozwiedli się, gdy ta miała zaledwie rok. Dziś śliczna blondynka próbuje swoich sił w modelingu, a na Instagramie obserwuję ją ponad 200 tysięcy osób.