Lea de Seine Shayk Cooper ma dopiero zaledwie 5 miesięcy, a już jest jednym z najchętniej fotografowanych dzieci w Stanach Zjednoczonych. Dziewczynka przyszła na świat na początku kwietnia tego roku. Już sama ciąża modelki była dla światowych mediów nie lada zaskoczeniem. O tym, że Irina Shayk, była dziewczyna Cristiano Ronaldo, jest w ciąży, dowiedzieliśmy się w grudniu ubiegłego roku. Wówczas podczas pokazu Victoria’s Secret w Paryżu modelka zaprezentowała na wybiegu swój pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Fani Iriny byli w szoku, zwłaszcza, że gwiazda światowych wybiegów od niedawna była w związku z Bradleyem Cooperem!

ZOBACZ: IRINA SHAYK urodziła. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy!

Informację o narodzinach Lei de Seine Shayk Cooper na początku kwietnia jako pierwszy podał magazyn People. Początkowo nie wiadomo było, czy modelka urodziła chłopca, czy dziewczynkę. Z czasem para zdradziła jednak płeć dziecka.

Irina Shayk i Bradley Cooper zostali rodzicami pięknej małej dziewczynki! Para nazwała ją dość nietypowo, bo Lea de Seine Shayk Cooper. Zagraniczne media zastanawiały się wówczas, dlaczego para wybrała właśnie takie imię. Z greckiego „Lea” oznacza „przynosząca dobre wieści”, z kolei „de Seine” to Sekwana, czyli największa rzeka we Francji, a przecież to właśnie w tym kraju rozwinął się romans pary.

Teraz paparazzi po raz pierwszy przyłapali Irinę Shayk na ulicach Nowego Jorku na spacerze ze swoją uroczą córką. Mała Lea zachowywała się podczas niego bardzo dobrze, była niezwykle spokojna. Ciekawe, po kim odziedziczyła taką samodyscyplinę? Bo urodę na pewno dostała po mamie!

Jak wyglądała mała Lea de Seine Shayk Cooper? Do kogo jest bardziej podobna: do Iriny Shayk czy może Bradley Cooper? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami ;-)