17-letnia Lily Rose Depp, piękna córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, jest nową twarzą luksusowego zapachu Chanel N°5 L'Eau. Nowa odsłona kultowych perfum wymagała nowej ambasadorki. Eteryczna, młodziutka i stylowa Lily-Rose, która urodę odziedziczyła po mamie, a charyzmę po tacie, jest idealną twarzą Chanel. Warto przypomnieć, że muzą marki Chanel od lat pozostaje także Vanessa Paradis. Aktorka i piosenkarka była m.in. twarzą linii kosmetyków Rouge Coco.

Kariera Lily-Rose Depp wyraźnie nabiera tempa. Dziewczynka coraz częściej gra w filmach (pojawiła się m.in. na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie promowała The Dancer), ma już też doświadczenie w modelingu (wzięła udział w jednym z pokazów Chanel). Podobno Karl Lagerfeld jest zjawiskową siedemnastolatką absolutnie zauroczony.

Twórcą zapachu Chanel N°5 L'Eau jest Olivier Polge, słynny "nos" Chanel. Nuty główne L'Eau to cytryna, mandarynka, pomarańcza, neroli, aldehydy, bergamotka oraz lima; Nutami serca są róża majowa, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są cedr, białe piżmo, wanilia oraz korzeń irysa.

Zobaczcie najnowszą kampanię Chanel N°5 L'Eau z Lily Rose Depp w roli głównej:

Lily-Rose Depp była pierwszą osobą, która publicznie wzięła w obronę Johnny'ego Deppa, gdy Amber Heard zarzuciła mu stosowanie przemocy i nadużywanie alkoholu. Później za Johnnym wstawiła się także Vanessa Paradis. Ostatecznie konflikt Deppa i Heard zakończył się polubownie, a aktor na konto swojej byłej już żony przelał 8 milionów dolarów.