Kasia Kowalska przeżywa trudne chwile. Córka popularnej piosenkarki ma poważne problemy ze zdrowiem. Ola Kowalska aktualnie przebywa w szpitalu w Anglii. Z poruszającego nagrania wideo, które autorka przeboju "Prowadź mnie" opublikowała w piątek wieczorem na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, wynika, że jej jedyna córka ma poważne problemy z oddychaniem. Wszystko wskazuje na to, że 23-latka zmaga się z Covid-19, czyli chorobą wywołaną koronawirusem SARS-CoV-2.

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka. Pytali, czy zgadzam się na jej intubację - mówi wokalistka.

Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa

Kasia Kowalska wprost przyznaje, że zdecydowała się publicznie opowiedzieć o stanie zdrowia swojej córki, aby zwrócić uwagę młodych ludzi, którzy bagatelizują zagrożenie związane z pandemią koronawirusa.

- Do nagrania tego filmiku zainspirował mnie jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Prosił, abym przemówiła do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje - wyjaśnia.

Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeżeli nie musicie, nie wychodźcie, zostańcie w domu - dodaje na koniec.

Doniesienia o tym, że córka Kasi Kowalskiej jest zakażona koronawirusem potwierdzać również może jej post na Instagramie z 19 marca. Ola opublikowała wtedy na swoim profilu zdjęcie korony. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bezkomentarza

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial) Mar 27, 2020 o 11:28 PDT

Kim jest córka Kasi Kowalskiej?

Aleksandra Julia Kowalska urodziła się 2 maja 1997 roku. Jest owocem związku Kasi Kowalskiej z muzykiem Kostkiem Yoriadisem. Ma młodszego przyrodniego brata, Ignacego Ułanowskiego. Wbrew temu, co można było czytać na portalach plotkarskich, nie nosi nazwiska po swoim ojcu, co stanowczo zakomunikowała już parę lat temu we wpisie na Instagramie.

Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu - Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis - napisała.

Ola Kowalska od kilku lat dzieli życie między Londyn i Warszawę. Studiuje projektowanie ubioru na London College of Fashion.

Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźć tutajCałodobowa infolinia NFZ o koronawirusie: Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.