Córka Kasi Kowalskiej od jakiegoś czasu wzbudza zainteresowanie mediów plotkarskich. Instagram Oli Kowalskiej przepełniony jest zdjęciami jej najnowszych stylizacji, których nie powstydziłaby się niejedna zagraniczna gwiazda. Nic więc dziwnego, że córka Kasi Kowalskiej dla wielu młodych kobiet stała się wyznacznikiem tego, co modne i stylowe. Jedna z marek postanowiła wykorzystać potencjał Oli i zaangażowała ją do swojej najnowszej kampanii. Jak poradziła sobie z tym zadaniem córka Kasi Kowalskiej?

Córka Kasi Kowalskiej, Ola Kowalska: pasjonatka mody, influencerka, kreatywna osobowość- tak opisuje ją sama marka Sinsay. Ola Kowalska wystąpiła w roli modelki w najnowszej sesji zdjęciowej marki SiNSAY. Zdjęcia Oli Kowalskiej podczas tej sesji zaskakują. Wysmakowany edytorial prezentuje najbardziej charakterystyczne propozycje z wiosenno-letniej kolekcji marki. Świat mody fascynuje się nowym pokoleniem gwiazd. W odpowiedzi na trend, który zagranicą reprezentują Iris Law (córka Jude'a Law), Lily-Rose Depp (córka Johnny'ego Deppa) oraz Kaia Gerber (córka Cindy Crawford), marka SiNSAY do współpracy przy nowym edytorialu zaprosiła Olę Kowalską. 

ZOBACZ: IRIS LAW córka Jude'a Law w kampanii Burberry! Kim jest Iris Law?

Mimo młodego wieku Ola Kowalska zdążyła już zapracować na własne nazwisko, jako ambitna fashionistka, która swoją pasję do mody rozwija na studiach w Londynie. Sesja opiera się na efekcie kontrastu między nowoczesnymi propozycjami SiNSAY, a klasycznymi wnętrzami warszawskiego Teatru Roma. Osobowość Oli, od której bije energia i pewność siebie zdefiniowała niepowtarzalny charakter zdjęć.

Podczas sesji zdjęciowej Ola Kowalska wystąpiła w rockowych stylizacjach stanowiących absolutne must-have'y tego sezonu. Na pierwszy plan wysuwają się wyraziste dodatki, jak gorsetowy pas, futrzane klapki i czapka z daszkiem. Obok sukienek w modną kratę gingham wyróżniają się również bluzki z wiązaniami i siateczkowa tunika z napisem. Wśród projektów pojawiły się także denimowe shorty z wysokim stanem, postrzępione spódnice oraz oversizowe koszule w delikatne paski. Całość świetnie wpisuje się w trendy lansowane przez największe gwiazdy Instagrama.

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Ola Kowalska sprawdziła się w roli modelki!