Ola Kowalska czuje się coraz lepiej i możliwe, że już niedługo będzie mogła opuścić londyński szpitali. Pod opiekę tamtejszych lekarzy córka Kasi Kowalskiej trafiła po tym, jak wykryto u niej koronawirusa. Po ponad trzech ciężkich tygodniach, dziewczyna została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej i może funkcjonować już bez sprzętu medycznego. W dniu swoich 23. urodzin Aleksandra opublikowała na Instagramie pierwszy wpis od czasu, gdy stwierdzono u niej COVID-19. W kilku dość poruszających słowach podziękowała wszystkim za wsparcie. 

Córka Kasi Kowalskiej dziękuje za słowa wsparcia

- Bardzo kocham Was wszystkich. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa, które zawsze wywoływały uśmiech na mojej twarzy w tym trudnym czasie. Wsparcie i miłość, które otrzymałam, są wspaniałe i ogrzewają moje serce, nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję i kocham Was wszystkich — pisze na Instagramie Ola Kowalska, która do zamieszczonego wpisu dodała także zdjęcie ze swoją mamą z czasów dzieciństwa.  

Kilka godzin wcześniej życzenia swojej córce za pośrednictwem Instagrama złożyła Kasia Kowalska. Artystka oprócz oczywiście zdrowia życzyła Oli także szybkiego powrotu do domu. Cały wpis artystki znajdziecie TUTAJ

Natomiast w naszej GALERII znajdziecie zdjęcia, które po dłuższym czasie zamieściła w social mediach Ola Kowalska. 

ZOBACZ TAKŻE: Córka Kasi Kowalskiej odzyskała przytomność! 23-latka najgorszy etap choroby ma już za sobą