Od ponad miesiąca o zdrowie Oli Kowalskiej martwi się nie tylko jej znana mama, ale także cała Polska. Po czterech bardzo ciężkich tygodniach, 23-latka została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej i najprawdopodobniej opuściła już londyńskich szpitali. Wskazywać może na to aktywność Aleksandry w social mediach. Córka Kasi Kowalskiej na Instagramie opublikowała kolejne zdjęcie, do którego dodała bardzo wymowny wpis, który bez wątpienia nawiązuje do przebytej przez Olę choroby. 

Ola Kowalska w ostrych słowach o obecnym roku 

Ola Kowalska swoim najnowszym zdjęciem opublikowanym na Instagramie wzbudziła ogromne emocje. Nie tylko tym, że widać na nim ogromny opatrunek na szyi, który najprawdopodobniej jest śladem po przebytej tracheotomii, ale także dodany do fotografii opis. 23-latka w kilku ostrych słowa dobitnie skomentowała dotychczasowy rok. 

- 2020, co ty mi k***a robisz - napisała Ola Kowalska.

Przypomnijmy, że nadal niewiadomo na co tak naprawdę chorowała córka Kasi Kowalskiej. Do mediów dosyć szybko trafiła wiadomość, że powodem hospitalizacji dziewczyny jest zarażenie koronawirusem. Jednak po kilku tygodniach doniesienia medialne zdementował menadżer wokalistki, który zdradził, że u Oli nie stwierdzono COVID-19. Internauci od razu zarzucili piosenkarce, że starała się wzbudzić współczucie tym, że jej córka zmaga się z pochodzącym z Chin wirusem.

Najnowsze zdjęcie Oli Kowalskiej znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Kowalska ostro na Instagramie: "Zostawcie moją córkę w spokoju"