Ola Kowalska jeszcze do niedawna była na ustach wszystkich. O zdrowie 23-latki martwiła się nie tylko jej znana mama, ale również cała Polska. Dziewczyna, która na co dzień mieszka w Londynie, pod koniec marca trafiła do jednego z tamtejszych szpitali. W opublikowanym wtedy na Instagramie nagraniu Kasia Kowalska zdradziła, że jej córka ma kłopoty z oddychaniem i wymaga intubacji.

Piosenkarka zwróciła się wówczas w szczególności do młodych ludzi, żeby zachowali szczególną ostrożną, ponieważ to właśnie młodzież bagatelizowała zalecenia lekarzy oraz władz w pierwszych tygodniach pandemii COVID-19. Mimo że artystka nie zdradziła, na co dokładnie choruje 23-latka, to fani z kontekstu jej wypowiedzi przypuszczali, że Ola została zarażona koronawirusem. Gdy internauci dowiedzieli się, że córka wokalistki jednak nie cierpiała z powodu choroby wywołanej SARS-CoV-2, na gwiazdę wylała się fala hejtu. Ostatecznie okazało się, że Ola Kowalska miała agresywnego adenowirusa i przez trzy tygodnie przebywała w śpiączce. 

ZOBACZ: Kasia Kowalska zdradziła, na co naprawdę chorowała jej córka: "Zarzucono mi, że jestem oszustką"

Córka Kasi Kowalskiej przez chorobę straciła niemal wszystkie włosy 

Mimo że Ola już dawno opuściła angielski szpital to wciąż musi się jednak borykać ze skutkami przebytej choroby. Długie leczenie spowodowało, że dziewczyna straciła niemal wszystkie włosy, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Studiująca w Londynie córka Kasi Kowalskiej poprosiła swoich obserwatorów o pomoc w tej bardzo trudnej dla każdej kobiety sytuacji.  

- Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek! - apelowała. 

Na szczęście nawet w takim momencie Ola mogła liczyć na swoich followersów. W prywatnych wiadomościach internauci udzielili jej kilku rad, jak powinna zadbać o włosy, aby znowu odrosły i były jeszcze mocniejsze. 

- Dziękuję, kochani, mam już pełną listę wcierek, tabletek i wszystkiego, co potrzeba! Jesteście wspaniali - napisała na swoim InstaStory córka Kowalskiej. 

O TYM BYŁO GŁOŚNO: Afera po koncercie Kasi Kowalskiej w Ciechanowie. Są komentarze menedżera gwiazdy i organizatora