Córka Kate Moss była jedną z modelek, które poszły w pokazie Miu Miu wiosna/lato 2021. Jej występ na paryskim tygodniu mody był jednocześnie jej debiutem na wybiegu. Dziewczyna zaprezentowała się w dwóch stylizacjach - najpierw w wysadzanym kamieniami komplecie z różowym topem na ramiączkach i pomarańczową mini, a następnie w sukience w stylu babydoll z kokardką w talii. 

Córka Kate Moss robi karierę w modelingu. Zadebiutowała na paryskim tygodniu mody

- Dziękuję za możliwość zadebiutowania w moim wymarzonym pokazie - napisała podekscytowana 18-latka na Instagramie. Przypomnijmy, że Kate Moss również miała 18 lat, kiedy zadebiutowała na Paris Fashion Week, idąc w pokazie Dolce & Gabbana wiosna-lato w 1992 roku. Nieznana wtedy jeszcze nikomu blond piękność pojawiła się na wybiegu w brokatowym garniturze i złotych sandałach na platformie.

Myślicie, że Lila Grace Moss odniesie tak duży sukces w świecie mody, jak jej znana mama? W końcu Kaia Gerber, czyli córka Cindy Crawford (innej ikony modelingu lat 90.), odnajduje się w branży znakomicie i jest już prawie tak samo rozpoznawalna, jak jej mama.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lila Moss (@lilamoss) Paź 6, 2020 o 9:16 PDT