Premierowy pokaz teledysku razem z wokalistką obejrzeli m.in. Patrycja Wieja (zwyciężczyni Projektu Lady) z Martą Tomczak (przyjaciółką z programu), Anna Piszczałka (Top Model), Anna Korcz, Ewa Kuklińska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Ryszard Rembiszewski oraz dziennikarka SuperStacji - Dorota Michałowska. Największą uwagę przyciągała jednak wspomniana wnuczka Leszka Millera – Monika Miller, która po raz pierwszy na salonach tak odważnie zaprezentowała swoją bogatą kolekcję tatuaży. Te naprawdę robią wrażenie swoją ilością, rozmiarami i motywami, na jakie zdecydowała się wnuczka znanego polityka!

Monika Miller na premierze teledysku Justyny Sawickiej

Premierę teledysku nowej wokalistki poprowadził Kuba Adamiak z Radia Wawa. Bohaterka wieczoru - Justyna Sawicka wystąpiła tego wieczoru z mini recitalem, w czasie którego nie mogło zabraknąć piosenki „Co mi Panie dasz” z repertuaru Bajmu. To dzięki niej młoda wokalistka znalazła się w finale programu „Must Be The Music”.

Monika Miller i kto jeszcze?

Co poza tym występem jeszcze działo się tego wieczoru? I kto zaprezentował się na nim najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII i oceńcie sami! 

Obejrzyjcie też najnowszy teledysk Justyny Sawickiej. Nie sądzicie, że Monika Miller świetnie by się w nim odnalazła? ;-)