Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. W muzycznej akcji, której celem jest wsparcie charytatywnej zbiórki na rzecz polskiej służby zdrowia w czasie walki z pandemią koronawirusa, biorą udział już nawet dzieci gwiazd. W ubiegły weekend wyzwanie podjęła Etiennette Wiśniewska. Starsza córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak opublikowała na swoim kanale na YouTube niespełna 3-minutowy filmik, na którym rapuje i śpiewa samodzielnie napisany tekst. Nagranie kończącej we wrześniu 14 lat dziewczynki zrobiło ogromne wrażenie na wielu internautach. W ciągu zaledwie paru dni od publikacji wideo zdobyło niemal 80 tysięcy wyświetleń, a w komentarzach roi się od komplementów dotyczących głosu i artystycznej wrażliwości Eti.

Wokal po matce, emocjonalność po ojcu i nowy, młody duch - tamtych dwojga... I buch! Gotowy materiał na prawdziwą artystkę - czytamy pod Hot16Challenge2 córki Wiśniewskiego i jego trzeciej żony.

Etiennette Wiśniewska nagrała Hot16Challenge2

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Przypomnijmy, że w styczniu światło dzienne ujrzała pierwsza piosenka młodszej córki lidera zespołu Ich Troje i Ani Świątczak, Vivienne. Teraz okazuje się, że talent wokalny po rodzicach odziedziczyła także starsza od niej o dwa lata Etiennette.

Stary facet a wyje. Tyle co mi się w życiu udało to dzieci - napisał wokalista na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Dodajmy, że Etiennette w swoim nagraniu Hot16Challenge2 nie omieszkała także zachęcić kolejnych osób do podjęcia wyzwania. 13-latka nominowała m.in. swoją mamę oraz idolkę nastolatek, Billie Eilish.

Zobacz muzyczny debiut Etiennette Wiśniewskiej już teraz poniżej.

ZOBACZ TEŻ: Córka Wiśniewskiego i Świątczak nagrała piosenkę. Vivienne odziedziczyła talent po rodzicach? [WIDEO]