Córka Stevena Spielberga gra w filmach dla dorosłych - tym tematem żyją dziś media na całym świecie. 23-letnia Mikaela Spielberg, czyli adoptowana córka jednego z najsłynniejszych amerykańskich reżyserów, oraz aktorki Kate Capshaw, po raz pierwszy opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie i rozpoczęciu kariery w kontrowersyjnej branży. Mikaela wyjaśniła powody swojej decyzji o rozpoczęciu kariery w branży pornograficznej w wywiadzie dla  "The Sun".

Córka Spielberga wyjaśnia, dlaczego gra w filmach dla dorosłych

W rozmowie z brytyjskim tabloidem określiła siebie mianem "seksualnej istoty" i wyjawiła, że zdecydowała się umieścić swoje nagrania na popularnym serwisie z treściami dla dorosłych, ponieważ miała dość bycia pod kontrolą innych osób.

Naprawdę zmęczyło mnie to, że nie mogę korzystać ze swojego ciała i szczerze mówiąc, zmęczyło mnie to, że kazano mi je nienawidzić- wyznała.

Jak donosi "The Sun", córka Spielberga i Capshaw niedawno skasowała swoje filmiki ze strony internetowej.

- Zawsze byłam z natury bardzo seksualną osobą, co już w przeszłości nie raz wpędziło mnie w kłopoty - powiedziała w wywiadzie. Doprecyzowała, że miała na myśli kwestię tego, że taka postawa jest negatywnie oceniana chociażby przez ludzi z południa Stanów Zjednoczonych.

W głośnym wywiadzie dla brytyjskiego dziennika wyznała też, że w dzieciństwie była wykorzystywana przez oprawców seksualnych. Dodała jednak, że mężczyźni, o których mówi, nie byli członkami rodziny ani nie pochodzili z kręgu znajomych.