1 maja 2021 córka Tomasza Adamka, Roksana Adamek stanęła na ślubnym kobiercu. Młodsza córka boksera zaprezentowała w sieci kreację panny młodej, sam pięściarz udostępnił zaś film z imprezy. Co się działo na weselu?

Wesele córki Tomasza Adamka

W kwietniu Tomasz Adamek przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że jego córka Roksana i jej partner Arkadiusz pobiorą się w New Jersey, choć uroczystość pierwotnie miała odbyć się w Polsce. Jak nietrudno się domyślić, zmiana lokalizacji spowodowana była globalną sytuacją.  

Z mediów społecznościowych Adamka i jego rodziny dowiadujemy się, że uroczystość odbyła się zgodnie z planem - 1 maja 2021. Roksana Adamek i jej ukochany sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison. Wesele odbyło się natomiast w zamku The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey.

Weronika Adamek, młodsza córka pięściarza pochwaliła się w sieci fragmentem pierwszego tańca Roksany i Arkadiusza. Dumny tata udostępnił zaś filmik z weselnej zabawy

Na filmie Weroniki, nagranym w pięknej sali luksusowego zamku, widzimy Roksanę w bogato zdobionej sukni typu księżniczka. Jej włosy upięte są w luźnego koka, a na głowie błyszczy delikatny diadem

Wideo udostępnione przez Tomasza Adamka przedstawia zaś huczną zabawę, w której wzięło udział ok. 200 gości.

Według ustaleń "Super Expressu" Tomasz Adamek na wymarzony ślub córki miał wydać ok. 300 tysięcy złotych.

Opublikowany przez Tomasza Adamka Niedziela, 2 maja 2021

Młodej parze życzymy dużo szczęścia!

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla wzięła ślub! Dziennikarka pokazała romantyczne zdjęcia z mężem [FOTO]