Gdyby Waldemar Goszcz żył, zostałby właśnie dziadkiem. Córka zmarłego tragicznie w 2003 roku gwiazdora popularnego serialu telewizyjnego "Adam i Ewa" niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Córka Waldemara Goszcza została matką

O tym, że Wiktoria Goszcz została matką, dowiadujemy się z mediów społecznościowych. Modelka zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię z pierwszego spaceru z noworodkiem. Na cel przechadzki z wózkiem 23-latka wybrała malowniczy Ogród Krasińskich w Warszawie.

O swojej ciąży Wiktoria Goszcz poinformowała publicznie w sierpniu ubiegłego roku – dzień po swoich urodzinach, które świętowała na urlopie w Grecji. Ojcem dziecka modelki jest jej partner, Adam.

Po wczorajszych urodzinach stwierdzam po raz milionowy, że mam ogromne szczęście w życiu. Jestem niesamowicie wdzięczna za ludzi, którzy mnie otaczają. Wczorajszy dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Po raz pierwszy mogłam spędzić urodziny z moim największym skarbem jako przyszła mama – napisała na Instagramie.

Szczęścia i ekscytacji z powodu odmiennego stanu swojej córki nie kryła też przed swoimi obserwatorami matka Wiktorii, Monika Goszcz.

Najpiękniejsza przyszła mama na świecie. Kocham Was i nie mogę się doczekać kiedy zostanę najszczęśliwszą babcią na świecie – napisała pod zdjęciem z ciążowej sesji córki.

Po jakimś czasie córka aktora postanowiła ujawnić także płeć dziecka. W opisie do zdjęć z tzw. baby shower Wiktoria poinformowała, że spodziewa się syna.

It's a baby BOY! Dziękuję moje najcudowniejsze dziewczynki za takie cudowne przyjęcie! Kocham was wszystkie tak bardzo – zdradziła.

Wiktoria na razie nie zamieściła w sieci wspólnego zdjęcia z dzieckiem, ani nie napisała wprost, kiedy dokładnie odbył się poród. Relacja ze spaceru, na którym chwali się dziecięcym wózkiem, pozwala nam jednak przypuszczać, że została mamą na przełomie lutego i marca.

Gratulacje!

ZOBACZ TEŻ: Radosław Pazura wspomina tragiczny wpadek, w którym zginął Waldemar Goszcz: "Dostałem drugie życie!"