Każda z trzech propozycji stanowi gratkę dla miłośników kawy. Dobrze znany Słony Karmel, pomimo zmiany nazwy, nie zmienił walorów smakowych - trójwarstwowa kompozycja z nutą gęstego karmelu i dodatkiem chrupiącej posypki z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Poza tym w ofercie znalazły się dwie zupełnie nowe propozycje – Biała Czekolada z Różą, która jest efektowna nie tylko smakowo, ale także wizualnie oraz Kokosowa Latte z dodatkiem bitej śmietany i kawałkami wiórków kokosowych, która przywodzi na myśl letnie podróże. Wszystkie kawy dostępne są w dwóch wersjach – ciepłej i lodowej.

Można by rzec, że nie samą kawą człowiek żyje. W związku z tym dla tych, którzy są miłośnikami herbaty Costa Coffee przygotowała również rozgrzewający napój z miodem i imbirem, wzbogacony o rozmaryn, żurawinę i grejpfruta, który z pewnością będzie idealną alternatywą na chłodne dni.

Doskonałym dodatkiem do każdej kawy lub herbaty na pewno będzie jedna z bagietek Costa Coffee. Jesienna oferta została uzupełniona o kanapkę z pasztetem z gęsi i dodatkiem buraka, chrzanu oraz rukoli. W jesiennym menu znajdzie się też coś dla miłośników śniadań na słodko, czyli cynamonowe rollsy.

Zestaw kawa lub herbata z bagietką dostępny jest w cenie 16,90 PLN. Zestaw kawa lub herbata z cynamonowym rollsem zakupić można we wszystkich kawiarniach Costa Coffee w cenie 15 PLN.

Nowe menu obowiązuje od 6 września br. we wszystkich kawiarniach Costa Coffee w Polsce.