Państwo Cox-Arquette mają mnóstwo planów. Po dziesięciu latach małżeństwa, niezapomniana odtwórczyni roli Moniki Geller w serialu „Przyjaciele” myśli o powiększeniu rodziny. Szczęśliwa mama pięcioletniej Coco Riley, planuje kolejną ciążę. „Jeszcze się nie staramy o dziecko, ale przygotowujemy się do tego. Chcę tego już teraz, ponieważ zegar tyka,” powiedziała 45-letnia aktorka w wywiadzie dla magazynu OK!

Czekając na realizację marzenia o dziecku, para aktorów pracuje na rzecz słusznej sprawy. Courteney i David postanowili wprowadzić na rynek własną linię biżuterii. Dochody z jej sprzedaży zostaną przekazane na walkę z epidermolysis bullosa, ciężką chorobą genetyczną skóry, która powoduje jej trwałe uszkodzenie i w najcięższych przypadkach może prowadzić nawet do śmierci. Zebrane przez państwo Arquette środki trafią do agencji odpowiedzialnych za prowadzenie badań nad nowymi lekami na tę chorobę.

Wrażliwy David Arquette powiedział w wywiadzie dla amerykańskiego Vogue: "Na tę chorobę cierpi syn naszych przyjaciół, Brendon. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z sytuacji, dopóki nie zetknęliśmy się z nią osobiście. Odkąd poznaliśmy to niesamowite dziecko, chcieliśmy zrobić co w naszej mocy, by mu pomóc. Sądzę, że gdy zostaje się rodzicem, całkowicie przewartościowuje się rozumienie pojęć ‘miłość’ i ‘współczucie’. Poza tym, zawsze przecież chodzi o to, aby być dobrym człowiekiem i robić coś, aby ten świat stał się lepszym miejscem dla nas wszystkich. To bardzo ważne, aby w swoim życiu dokonać czegoś pozytywnego.” Kolekcja biżuterii, nazwana Satya EB jest już dostępna w internecie. Bransoletki, pierścionki i naszyjniki zdobią motywy motyli.