Cristiano Ronaldo został dumnym ojcem córeczki, o imieniu Alana Martina. To już czwarte dziecko najpopularniejszego piłkarza na świecie, ale dopiero pierwsze, które zostało poczęte przez jego obecną partnerkę. Nie wiadomo, kim są matki pozostałej trójki jego dzieci - to jeden z najpilniej strzeżonych sekretów Cristiano Ronaldo. Partnerka piłkarza - Georgina Rodriguez właśnie pokazała zdjęcie z córeczką! Świeżo upieczona mama dodała na Instagram fotografię z maleństwem na ręku. Zarówno Georgina, jak i mała Alana Martina, wyglądają naprawdę przeuroczo!

Cristiano Ronaldo wyznał ostatnio, że chciałby zdobyć siedem Złotych Piłek i mieć... siódemkę dzieci. Piłkarz wyjątkowo ceni życie rodzinne i widać, że w roli ojca czuje się naprawdę dobrze. To samo tyczy się jego partnerki, Georginy Rodriguez. Świeżo upieczona mama dodała na Instagram zdjęcie z nowo narodzoną córeczką - i wygląda naprawdę pięknie!  Do uroczej fotografii dołączyła wzruszający opis:

"Wychowując w domu dzieci i będąc mamą, doświadczyłam naprawdę ogromnego szczęścia, ale teraz wraz z pojawieniem się Alany Martiny, jesteśmy wreszcie w komplecie - bardziej niż można to sobie wyobrazić. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni Bogu za zdrowie naszej maleńkiej Alany Martiny i oczywiście trojga pozostałych maluchów.  Nie zamieniłabym tego za nic na świecie" - napisała Georgina Rodriguez.