Cristiano Ronaldo został ojcem – tą informacją zszokowani byli wszyscy fani piłkarza w 2010 roku. Do dziś jednak wielką tajemnicą objęte jest to, kto jest matką jego syna. Nic więc dziwnego, że Cristiano Ronaldo Junior nieustannie wzbudza zainteresowanie mediów.

Cristiano Ronaldo został ojcem 17 czerwca 2010 roku. Wówczas na świat przyszedł Cristiano Ronaldo Junior. Chłopiec jest wierną kopią taty, ma sławę, bogactwo i urodę. Fanki piłkarza dziś wzdychają zarówno na widok taty, jak i jego synka. Napastnik Realu skrywa jednak tajemnicę. O narodzinach malucha piłkarz poinformował dopiero 3 lipca. Dlaczego? Kto jest matką syna Cristiano Ronaldo? - to pytanie do dziś zadają sobie nie tylko kibice, ale i media na całym świecie.

O tym, że piłkarz Realu Madryt wynajął surogatkę wiadomo od samego początku. Pada jednak pytanie, kim jest matka małego Cristiano? Jak na razie nie wiele na jej temat wiadomo. W swojej książce Ronaldo informuje, że mama Cristiano Ronaldo Juniora była Amerykanką.  Po piętrzących się pytaniach Ronaldo wydał w końcu oświadczenie.

"Jak uzgodniłem z matką dziecka, która preferuje, by jej tożsamość pozostała tajemnicą, mój syn będzie pod moją wyłączną opieką. Proszę wszystkich, by w pełni uszanowali moje prawo do prywatności (a co za tym idzie, prywatności dziecka), przynajmniej w kwestiach tak osobistych, jak ta" - napisał wówczas piłkarz.

Jeden z portugalskich dzienników kilka dni później ujawnił parę informacji, między innymi to, ze selekcja kandydatek na mamę  była bardzo surowa – piłkarz chciał, by syn był jak najbardziej podobny do niego. Faktycznie, mały Cristianito to wykapany tata! Pojawiły się także plotki, że Ronaldo skorzystał z usług surogatki, gdyż jest …gejem.

Plotki podsyciła Paris Hilton, która w jednym z wywiadów wyznała, że nie była zainteresowana piłkarzem, bo jest „zbyt gejowski”. Na Instagramie Cristiana Ronaldo znaleziono kilka fotografii, na których pozuje z kolegą. One również przyczyniły się do skandalu. Inną wersję przedstawił  „Sunday Mirror”, twierdząc że matką Cristiano Ronaldo Juniora jest 20-letnia angielska studentka.

Do tej pory zagadka nie została jednak rozwiązana. Cristiano Ronaldo Junior ma już sześć lat. Patrząc na ich wspólne fotografie, nikt nie ma wątpliwości, że Junior jest synem piłkarza. Chłopczyk to cały tata.

Zobaczcie w naszej galerii ich urocze wspólne zdjęcia!