Cristiano Ronaldo ma koronawirusa. 35-latek otrzymał pozytywny wynik po przeprowadzeniu testów na COVID-19 u wszystkich zawodników reprezentacji Portugalii w piłce nożnej. Jak informuje "Diario Record" Cristiano Ronaldo nie wystąpi w środowym meczu Ligi Narodów ze Szwecją.

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa

Cristaino Ronaldo przechodzi koronawirusa bez żadnych objawów, ale mimo to został odizolowany od reszty drużyny. Na pozostałych zawodnikach, sztabie szkoleniowym i medykach we wtorek przeprowadzono ponowne testy. Na razie nie wiadomo, czy inni piłkarze również będą musieli zrezygnować z występu w meczu ze Szwecją.

Przypomnijmy, że w kwietniu, kiedy cały świat został dotknięty przez lockdown, Ronaldo trafił na pierwsze strony magazynów. Piłkarz miał złamać zakaz portugalskich władz, które wprowadziły wtedy pięciodniowy zakaz podróżowania po kraju. Media zarzuciły mu hipokryzję oraz łamanie zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Portugalii opuścił Turyn, żeby zająć się chorą mamą, ale notorycznie widywany był na basenie w towarzystwie przyjaciół.