Cristiano Ronaldo już od lat należy do grona najbardziej uwielbianych i najlepiej  opłacanych piłkarzy na świecie. W zeszłym roku piłkarz ujawnił swoje dochody. Okazało się, że w rok zarobił, bagatela, 203 miliony euro! Na jego wartość rynkową składają się nie tylko pensja, którą odtaje od swojego klubu Real Madryt, lecz także gaże za udział w reklamach i kampaniach wizerunkowych oraz opłaty za wykorzystanie wizerunku. Piłkarz nieraz odbierał także nagrody finansowe za swoje osiągnięcia sportowe. Sporo także inwestuje, ostatnio w hotele oraz własną markę bieliźnianą.

ZOBACZ: CRISTIANO RONALDO w końcu się ożeni?

Piłkarz, poza footballem, ma wiele innych pasji. Jego fani czasami go wyśmiewają, twierdząc, że jedną z nich jest pozowanie na Instagramie. Na swoim koncie Cristiano niejednokrotnie zamieszczał zdjęcia w różnych, najbardziej nawet kiczowatych stylizacjach. Bożyszcze kobiet na całym świecie nieraz już jednak udowodnił, że najlepiej wygląda w samych bokserkach. Dlatego też teraz wypuścił na rynek kolejną linię majtek własnego projektu!

Portugalczyk już od kilku lat rozwija własną markę odzieżową, CR7. Teraz do oferty marki dołączyła kolejna kolekcja bokserek i slipek, który zostały zaprojektowane tak, żeby Ronaldo czuł się w nich wyjątkowo wygodnie. Przy okazji jego ulubione modele mogą kupić też fani jego talentu. I idealnej sylwetki.

Piłkarz zajął się osobiście promocją najnowszej linii swoich majtek. Podczas konferencji prasowej zaprezentował kilka ich modeli. Do zdjęć pozował wyjątkowo uśmiechnięty i rozpromieniony.

Ciekawe, czy równie dużą wielbicielką tej bielizny jak sam Ronaldo, jest też jego nowa dziewczyna, Georgina Rodriguez?

A może Ronaldo nosi je tylko na pokaz?