Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt. Kathryn Mayorga (34) twierdzi, że piłkarz zgwałcił ją analnie w 2009 roku. Wówczas kobieta zrezygnowała z pozwania Ronaldo, ale teraz postanowiła zawalczyć o sprawiedliwość i finansowe zadośćuczynienie. O gwałcie napisał "Der Spiegel", przedstawiając jedynie wersję Amerykanki. Dlatego prawnicy Cristiano zamierzają pozwać magazyn. Według ustaleń "Der Spiegel" domniemany gwałt miał mieć miejsce w czerwcu 2009 roku w Las Vegas w luksusowym pokoju hotelowym. Rzekomo Cristiano Ronaldo i Kathryn Mayorga porozumieli się wówczas i ustalili, że piłkarz zapłaci Amerykance odpowiednio wysoką kwotę, a ona nie ujawni gwałtu. Milczenie Mayorga kosztowało Cristiano 375 tysięcy dolarów. Dlaczego gwałt wychodzi na jaw dopiero teraz? Jak podaje "The New York Toimes", kobieta do tej pory nie poradziła sobie z traumą i codziennie myśli o gwałcie: Doznałam wielu poważnych załamań nerwowych - mówi Kathryn Mayorga . - Wciąż obwiniam się o ten gwałt. To znaczy obwiniam jego, a siebie za to, że zgodziłam się na ugodę.

Cristiano Ronaldo zgwałcił analnie Kathryn Mayorga?

Cristiano Ronaldo domaga się odszkodowania od "Der Spiegel" za "obraźliwy artykuł i poniesione z jego powodu straty moralne". Piłkarz nie zaprzecza jednak, że odbył stosunek z Kathryn Mayorga, ale neguje, jakoby był to gwałt. Gdy sprawa pierwszy raz wyszła na jaw, parę lat po zdarzeniu, Ronaldo stwierdził, że przeprosił kobietę oraz dodał, że "nie narzekała, że był brutalny". Ona zaś utrzymywała, że powiedziała wyraźne "nie", ale Cristiano siłą ściągnął z niej bieliznę i zgwałcił analnie. Potem miał dopytywać się, czy coś ją boli. Dodał, że w 99 procentach jest dobrym człowiekiem, ale ten jeden procent...

Obecnie prawnicy Cristiano Ronaldo chcą zamieść sprawę pod dywan. W końcu Portugalczyk jest najlepszym i najpopularniejszym piłkarzem na świecie.  Ostatnio zerwał z imprezami do rana, skończył z romansami i zbudował szczęśliwą rodzinę u boku partnerki, Georginy Rodriguez, która niedawno urodziła mu córkę. Wyznania Kathryn Mayorga, według których Cristiano zgwałcił kobietę analnie, podważają jego obecny wizerunek. Jak zakończy się ta sprawa? Będziemy śledzić jej przebieg i Was informować!