Tabloidy z Hiszpanii, gdzie na co dzień gra Cristino Ronaldo, i Portugalii, z której pochodzi, od kilku dni regularnie informują, że Ronaldo właśnie oświadczył się ciężarnej Georginie, która jest od niego niemal o dekadę młodsza. W gazetach na dowód informacji o zaręczynach na okrągło pokazywane jest zdjęcie pierścionka z ogromnym diamentem, który paparazzi dostrzegli na jej palcu. Jak piszą tamtejsze portale, modelka nigdy wcześniej nie nosiła takiej biżuterii na palcach. Do myślenia lokalnym dziennikarzom dał także kamień w pierścionku, który jest całkiem pokaźnych rozmiarów!

ZOBACZ: GEORGINA RODRIGUEZ potwierdziła ciążę! Narzeczona Cristiano Ronaldo zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Czy jednak informacje o zaręczynach Ronaldo i jego dziewczyny są prawdziwe? Mamy co do tego poważne wątpliwości. W końcu o życiu prywatnym Cristiano plotkuje się niemal nieustannie i zapewne przynamniej połowa spekulacji na jego temat to brednie… Ciekawe zatem, kiedy Ronaldo zechce odnieść się do plotek o hipotetycznych zaręczynach... Do tego czasu światowe media będą zastanawiać się, czy piłkarz potwierdzi te spekulacje, czy może jednak im zaprzeczy...

A Wy jak myślicie? Jaka jest prawda?