Cristiano Ronaldo został ojcem po raz drugi. A właściwie drugi i trzeci, bo surogatka urodziła Cristiano bliźnięta! Chłopiec i dziewczynka urodzili się w połowie czerwca. Początkowo Ronaldo nie potwierdzał sensacyjnych doniesień portugalskich mediów. Ale kiedy newsa przedrukowały brytyjskie i amerykańskie media, Cristiano postanowił zdradzić, jaka jest prawda. I rzeczywiście: Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt! A zakomunikował to światu w swoim stylu - publikując na Instagramie, na który ma ponad 100 milionów fanów (!), swoje zdjęcie urocze z dziećmi. Z kolei na początku lipca w sieci pojawiło się drugie zdjęcie Cristiano Ronaldo z bliźniakami! Tym razem piłkarzowi towarzyszy też jego starszy synek, Cristiano Junior. Fotografia jest naprawdę przeurocza! Brakuje na niej tylko jednej osoby... O kogo chodzi?

ZOBACZ TEŻ: Cristiano Ronaldo znów został ojcem! "To dwie nowe miłości mojego życia!"

Dziewczyna Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, na pewno była poinformowana o planach Cristiano na powiększenie rodziny. Dlaczego jednak Ronaldo nie zdecydował się na to, by to ona urodziła jego dzieci? Dlaczego Cristiano skorzystał z surogatki? Tego nie wiemy. Plotkuje się natomiast, że Ronaldo zapłacił surogatce co najmniej (!) kilkaset tysięcy euro. Nie tylko za urodzenie mu dzieci, ale też.... za milczenie. Czy właśnie dlatego na zdjęciu nie ma Georginy? By nie sugerować, że to ona jest matką bliźniąt?

Czy Cristiano Ronaldo zdradzi kiedyś, kto naprawdę jest biologiczną matką jego dzieci? Poczekamy, zobaczymy. Pozostaje jednak dodatkowe pytanie. Czy dziewczyna Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Otóż zdjęcie, jakie piłkarz zamieścił niedawno na Instagramie, budzi wątpliwości. Georgina ma na nim nieco powiększony brzuszek, a Cristiano trzyma na nim dłoń... Przypadek?

 

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano) 25 Maj, 2017 o 12:33 PDT