Spekulacje dotyczące faktycznej orientacji seksualnej Cristiano Ronaldo nie ustają od kilku dobrych lat. O ewentualnym pociągu słynnego piłkarza do mężczyzn rozpisują się portale plotkarskie i show-biznesowe na całym świecie. Plotki na ten temat szczególnie się zintensyfikowały od kiedy Ronaldo zerwał z rosyjską modelką Iriną Shayk. Od tamtej pory o jego rzekomym homoseksualizmie mówi się niemal co chwila. I choć choć Cristiano uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych piłkarzy świata, to jednak cały czas nie może sobie znaleźć stałej partnerki, na czym zapewne cierpi też jego 6-letni syn, Cristiano Junior. Teraz będzie inaczej?

POLECAMY: IRINA SHAYK JEST W CIĄŻY! Ojcem dziecka supermodelki jest aktor Bradley Cooper

Już jakiś czas temu portugalski piłkarz zaczął spotykać się z hiszpańską modelką, Georginą Rodriguez. Dotychczas piłkarz nie pokazywał się z nią publicznie, a kiedy już zaplanowali, że spędzą czas w przestrzeni publicznej, Christiano ukrywał się przed paparazzi zakładając perukę!

ZOBACZ: CRISTIANO RONALDO syn Cristiano Ronaldo to cały tata!

Pierwszą okazją do wspólnego publicznego pojawienia się dla pary była gala FIFA Football Awards w Zurychu, podczas której Cristiano odebrał nagrodę dla najlepszego piłkarza świata, po raz kolejny wyprzedzając Roberta Lewandowskiego. Tym razem nie mówiono jednak o wyróżnieniu dla piłkarza, ale o tym, że na gali pojawił się właśnie z Georginą u boku.

Czy to znaczy, że związek 31-letniego piłkarza i 21-letniej modelki wszedł wreszcie w poważniejszy etap? A może modelka jest dla niego tylko „przykrywką” i piłkarz cały czas ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną, aby uniknąć ostracyzmu w środowisku piłkarskim?

PRZECZYTAJ TEŻ: ZŁOTA PIŁKA 2016 Cristiano Ronaldo najlepszym piłkarzem świata!

Nie zmienia to faktu, że para prezentowała się naprawdę ładnie. Georgina musiała być dumna ze swojego chłopaka!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak we trójkę, wraz z Cristiano Juniorem, cieszyli się z wyróżnienia dla Ronaldo. Wyglądają na szczęśliwych?