Cristiano Ronaldo wybrał dla siebie nowy dom w Turynie, w którym zamieszka po przeprowadzce do Włoch na stałe. Nowe lokum gwiazdora piłki nożnej to przykład luksusowej willi z najwyższej półki! Co w niej znajdziemy? W nowym domu CR7 czeka na niego kryty basen, otwarty basen w ogrodzie, siłownia, kort do tenisa oraz kilkanaście pokoi gościnnych. Portugalczyk i jego rodzina zamieszkają w dwóch osobnych, ale połączonych ze sobą domach. Każdy z nich będzie miał osobne wejście. Największą zaletą willi, poza jej luksusowym wyposażeniem, jest jednak jej położenie.

Cristiano Ronaldo wybrał nowy dom w Turynie

Nowy dom Cristiano Ronaldo znajduje się bowiem w małym, kameralnym lasku niedaleko centrum Turynu. Tę samą lokalizację upatrzyli dla siebie także inni możni tego świata. Jednym z sąsiadów nowego napastnika Juventusu Turyn będzie sam John Elkann -  włoski przemysłowiec oraz spadkobierca firm Fiat, Ferrari i grupy inwestycyjnej rodziny Agnellich Exor, która kontroluje między innymi gazety Corriere della Sera, La Stampa oraz nowy klub Ronaldo, czyli właśnie Juventus.

Cristiano Ronaldo - transfer do Juventusu Turyn

Cristiano Ronaldo szukał dla siebie domu, który zapewni mu nie tylko luksus najwyższej miary, lecz także poczucie bezpieczeństwa. Willa jest strzeżona, a dodatkowe bezpieczeństwo jej mieszkańcom zapewnią nowoczesne kamery z podczerwienią oraz wysoki płot, który będzie chronił Portugalczyka przez fotoreporterami i nachalnymi kibicami.

Cristiano Ronaldo do swojego nowego domu przeprowadzi się już bardzo niedługo. Portugalczyk zacznie grać w Juventus Turyn już 19 września. Ronaldo trafił do Turynu z Realu Madryt, który za transfer piłkarza zgarnął, bagatela, 117 milionów Euro!