Cristiano Ronaldo został ojcem po raz drugi i trzeci. Na świat przyszły bliźniaki piłkarza! Tak, to prawda. Ronaldo sam potwierdził krążące od ponad tygodnia plotki. A więc baby boom trwa! Niedawno rodzicami bliźniaków, Elli i Alexandra, zostali także George Clooney i Amal Clooney. Bliźnięta urodziły się także w rodzinie Beyonce i Jaya-Z. A tym razem ojcem ponownie został Cristiano Ronaldo! Jako pierwsze informację (początkowo nieoficjalnie) podały media portugalskie, a po nich media brytyjskie. Długo myślano, że to tylko plotka. Ale Cristiano Ronaldo opublikował dziś wymowne zdjęcie!

Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo ma już syna, Cristiano Ronaldo Juniora. Chłopiec ma prawie siedem lat, a urodziła go surogatka, z którą Cristiano nie był i nie jest w związku. Plotki o powiększeniu się rodziny Cristiano Ronaldo pojawiały się już od kilku miesięcy. Zwłaszcza od rozstania piłkarza z modelką Iriną Shayk. Tymczasem piękna supermodelka zaledwie kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą, a ojcem jej dziecka jest aktor, Bradley Cooper.

ZOBACZ: IRINA SHAYK urodziła. Chłopiec czy dziewczynka? My już wiemy!

Portugalskie media twierdziły, że Cristiano Ronaldo chce „dorównać” byłej dziewczynie i również stara się o to, by jego rodzina się powiększyła. W maju pokazał się po raz pierwszy ze swoją nowa partnerką modelka, Georginą Rodriquez. Pod koniec maja Cristiano Ronaldo na swoim Instagramie zamieścił sugestywne zdjęcie partnerki, którą trzyma za zaokrąglony brzuszek. Wówczas pojawiły się plotki, że Georgina Rodriquez jest w ciąży. Jak się okazuje, plotka była nieprawdziwa, ale dziś portugalskie media żyją tylko tą wiadomością – Cristiano Ronaldo został ojcem! Ale podobno to nie Rodriguez urodziła mu dzieci. A więc kto?

ZOBACZ: AMAL CLOONEY, ANGELINA JOLIE, CELINE DION Nie tylko Beyonce! Te gwiazdy też mają bliźniaki

Cristiano Ronaldo został ojcem chłopca i dziewczynki. Dzieci otrzymały imiona Mateo i Eva (to jeszcze niepotwierdzone informacje). O kobiecie, która urodziła piłkarzowi pierwszego syna w 2010 roku, nic nie wiadomo. Być może podobnie będzie w przypadku matki bliźniaków. Portugalska stacja telewizyjna SIC, która podała informację o dzieciach Ronaldo, informuje, że bliźnięta urodziła matka zastępcza.

Dziś Cristiano Ronaldo dodał na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w ramionach dwoje maleńkich dzieci. "Jestem szczęśliwy, mogąc trzymać w ramionach dwie nowe miłości mojego życia" - napisał. Chłopiec jest na zdjęciu ubrany na niebiesko, a dziewczynka na różowo. Zdjęcie zebrało już ponad 4 miliony polubień na Instagramie. Serdecznie gratulujemy!