Paulo Sousa i Cristina Mohler już od dobrych kilkunastu lat tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w rodzinnej Portugalii. Zakochani zaczęli spotykać się 2006 roku, a już na początku 2007 roku postanowili sformalizować swój związek przed urzędnikiem stanu cywilnego. Niedługo później odbył się również ślub kościelny, tym razem ceremonia miała miejsce poza granicami kraju - w Maroko.

Małżeństwo nie ma jednak wspólnych dzieci. Paulo Sousa posiada potomstwo z pierwszego małżeństwa - 26-letnią Marię oraz 18-letniego Guilherme. Natomiast Cristina ma córkę - 22-letnią Natachę, która jest owocem jej poprzedniego związku. Co jeszcze wiemy na temat przepięknej małżonki selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski? Sprawdź poniżej. 

Cristina Mohler: kim jest żona Paulo Sousy?

Cristina Mohler, druga żona Paulo Sousy, to pochodząca z Lizbony była modelka oraz prezenterka telewizyjna. Mimo że Mohler już dawno rozstała się z modelingiem i nie bierze udziału w sesjach zdjęciowych dla znanych magazynów, to w internecie wciąż można znaleźć jej stare fotografie z tamtego okresu. W 2002 roku wystąpiła m.in. na okładce portugalskiej edycji magazynu "Maxim".

45-latka zyskała ogólnokrajową rozpoznawalność również dzięki pracy w telewizji. Na przełomie XX i XXI wieku była prezenterką pogody, a po sieci nadal krąży wiele archiwalnych materiałów z jej udziałem. Jeden z nich znajdziecie poniżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Paulo Sousa został selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Kim jest nowy opiekun kadry narodowej?