Nowa kolekcja CROWN Roberta Kupisza jest casualowa i całkowicie współczesna, ale gdzieś z oddali projektantpuszcza do nas oko – nie traktujmy siebie zbyt poważnie, odrzućmy ograniczenia i bawmy się naszym wizerunkiem. Takie podejście do mody jest dozwolone właśnie u Kupisza! Zresztą, nie od dziś. Co zatem zobaczyliśmy u niego na wybiegu w środę wieczorem? Nie zabrakło puchówek, bluz z kapturem i skarpet z logo marki. Zaś przy tzw. ściance postawiono wielki tron. Każdy mógł w nim usiąść, a chętnych było wielu!

Nowa kolekcja Roberta Kupisza: CROWN

Robert Kupisztym razem ubierze kobietę w zwiewne, koronkowe bluzki, welurowe sukienki z koronkowymi aplikacjami, sportowe bluzy z cekinami. Dziewczyna według Kupisza bawi się w bycie trochę księżniczką, a trochę wojowniczką. Na wybiegu towarzyszy jej współczesny książę w porwanych dżinsach, żakardowej marynarce i nieodzownej koronie, której jedynym zadaniem jest… ogrzanie głowy. Taka korona jest propozycją Kupisza dla amatorów snowboardu. Na to byśmy nie wpadli!

CROWN by Robert Kupisz

Kolejna część kolekcji CROWN to ubrania dla armii, którą każde królestwo powinno mieć. Królestwo Roberta Kupisza ma współczesnych wojowników wystylizowanych w obszerne kurtki typu flyers, płaszcze moro, bojówki i grube swetry, których splot imituje kolczugę noszoną przez rycerzy. Kolekcja CROWN na sezon zima 2018/19 utrzymana jest w militarnej kolorystyce. W kolekcji przeważają kolory moro i  khaki, przełamane kontrastującym różem. Tkaniny, które dominują to sztruks, jedwab i sztuczne futro oraz tak charakterystyczne dla marki Robert Kupisz ręcznie farbowana bawełna, welur oraz dekatyzowany jeans.

Jak co sezon, w pokazie Kupisza bardzo ważną rolę odegrały muzyka i scenografia, których pomysłodawcą był sam projektant. Scenografia to replika barokowych drzwi ze spalonego po wielu bitwach zamku. Bo tym razem u Kupisza bawiliśmy się niemal jak na prawdziwym balu wydanym na barokowym zamku, a wzrok wszystkich skierowany był na powabne tancerki i seksownych tancerzy w ciałach modelek i modeli Kupisza.

CZYTAJ TEŻ: Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza CROWN [ZDJĘCIA]

Jak prezesuje się najnowsza kolekcja Roberta Kupisza na sezon zima 2018/19 pt. CROWN? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII ;-)