Cruz Beckham śpiewa? O tak! Syn Davida i Victorii Beckhamów rozpoczyna karierę muzyczną. Już na Instagramie rodziców mieliśmy okazję posłuchać jak próbuje swoich sił w muzyce. Były to zaledwie fragmenty znanych utworów. Teraz Cruz Beckham wydał własny świąteczny singiel. Zyska sławę na miarę Justina Biebera?

Cruz Beckham to 11-letni syn Victorii i Davida Beckhamów. Mogłoby się wydawać, że synowie emerytowanego piłkarza pójdą w ślady znanego taty. Nic bardziej mylnego. Cruz Beckham próbuje swoich sił jako wokalista. Chłopak idzie w ślady mamy, debiutując świątecznym singlem „If Every Day Was Christmas”.

Cruz Beckham jako Justin Bieber? Wielu już wróży mu rozgłos na miarę bożyszcza nastolatek. Debiutancki singiel Cruza Beckhama „If Every Day Was Christmas” miał wczoraj swoją premiere. Po raz pierwszy emitowano go na antenie radia Capita FM. Świąteczna piosenka Cruza Beckhama jest już obecna w serwisie Spotify. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na konto organizacji charytatywnej „Make Some Noise”. 

Zarówno Victoria Beckham, jak i David Beckham są dumni z syna. Dali temu wyraz na Instagramie.

Jestem dumny, że mój mały mężczyzna wydał swój pierwszy singiel – tym bardziej, że w ten sposób pomoże innym dzieciom w całej Wielkiej Brytanii” – napisał na swoim Instagramie David Beckham.

 Victoria Beckham również wsparła syna. 

 „Jestem z ciebie bardzo dumna!” – napisała pod filmem, zwracając się do syna.

Zobaczcie jak brzmi jego pierwszy kawałek. Czy faktycznie ma szansę na podbój rynku muzycznego?