Co to jest Cyber Monday? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają problemu ci, którzy są ekspertami od wyszukiwania promocji w internecie. Cyber Poniedziałek, jak też czasami nazywa się tę akcję w Polsce, to dzień wielkich wyprzedaży w sieci. W tym roku wypada on w poniedziałek 26 listopada. Skąd się wzięła ta nazwa? Jak korzystać z promocji? Sprawdź  PONIŻEJ.

Cyber Monday - promocje

Cyber Monday to marketingowy termin określający pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. Firmy internetowe wymyśliły go po to, aby zachęcić ludzi do zakupów e-sklepach. Nazwa po raz pierwszy została użyta 28 listopada 2005 roku na stronie Shop.org. Jej autorami są Ellen Davis i Scott Silverman. Cyber Monday stał się internetowym odpowiednikiem Black Friday, czyli dnia wielkich wyprzedaży w sklepach stacjonarnych.

Cyber Monday - wyprzedaże w sieci

Cyber Monday to doskonała okazja, aby nabyć w sklepach internetowych produkty w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent. Sklepy online informują o promocjach z okazji Cyber Poniedziałku na swoich stronach internetowych oraz profilach w mediach społecznościowych, gdzie często można znaleźć specjalne kody oraz informacje o ukrytych promocjach dla innych klientów. Jeśli interesują was wyprzedaże w konkretnych sklepach, to warto zapisać się też do newslettera danej marki lub firmy. Udanych zakupów!

SPRAWDŹ TEŻ: BLACK FRIDAY 2018 Zara, H&M, Rossmann, Sephora, Reserved i inne [PROMOCJE]