Czarek Joźwik i Maffashion rozstali się ze sobą w ubiegłym roku. Para w specjalnie nagranym wideo, które opublikowała w październiku, poinformowała swoich fanów o tym, że ich związek dobiegł końca. Kilka tygodni później blogerka ogłosiła swoje zaręczyny ze znanym aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Jak donosi Pudelek czasu nie tracił także Czarek, który zaczął się spotykać z piękną nieznajomą. Nową wybranką youtubera ma być 19-letniaAlicja. Dziewczyna czasami występuje w filmikach wyprodukowanych przez kanał 27-latka, "AbstrachujeTV". Sprawdź, co o jeszcze wiadomo o nowej miłości Czarka.

Kim jest nowa dziewczyna Czarka Jóźwika?

Nową dziewczyną Czarka Jóźwika według medialnych doniesień jest 19-letnia Alicja Malec. Największą pasją dziewczyny jest śpiewanie i to właśnie ze śpiewem wiąże swoją przyszłość. Pochodzi z Lublina, jednak na co dzień mieszka w Warszawie. Para najprawdopodobniej poznała się podczas nagrywek do jednego z filmików na kanał "AbstachujeTV". Alicja dotychczas trzykrotnie wystąpiła w produkcjach Czarka, Rafała i Roberta. Fani od razu zauważyli, że 19-latka swoją urodą przypomina była dziewczynę Czarka, Julię Kuczyńską.

Przypomnijmy, że Czarek rozstał się z Maffashion po 5 latach związku. W 2016 roku para się zaręczyła podczas wyjazdu do Londynu. Pomimo rozstania zarówno Julia jak i Czarek zapowiadali, że nadal będą kontynuować swoją przyjaźń. 

Czy doniesienia medialne o nowym związku Czarka się potwierdzą?

Zdjęcia nowej dziewczyny Czarka Jóźwika znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Michał Malitowski wziął ślub! Kim jest żona tancerza - Yuliya Phillips?