Czarek Jóźwik ma nową dziewczynę. Były narzeczony Maffashion, który singlem był od ponad roku, poinformował właśnie o swoim związku na Instagramie. Youtuber z kanału "Abstrachuje" potwierdził tym samym krążące od kilku dni plotki, że jego wybranką jest 21-letnia influencerka, Julia Zawadzka. - Czarek ma nową dziewczynę, dziwnym zbiegiem okoliczności też ma na imię Julia. Jest młodsza od Maffashion o 12 lat, ale to im w niczym nie przeszkadza. Dobrze się rozumieją i czują w swoim towarzystwie. Bardzo odżył dzięki niej - donosił serwis "Plotek".

Czarek Jóźwik pokazał zdjęcie z nową dziewczyną. Fani są zachwyceni Julią Zawadzką

Czarek Jóźwik i Julia Zawadzka wybrali się razem na mecz koszykówki i to stamtąd postanowili opublikować swoje pierwsze wspólne zdjęcie na Instagramie. Na fotografii widzimy, jak para czule się obejmuje i wymienia pocałunki. Fani youtubera są jednak podzieleni, jeśli chodzi o jego nowy związek. Większość życzy mu szczęścia i chwali naturalną urodę Julki, ale nie brakuje też ironicznych komentarzy. - Chociaż Ci się imię nie pomyli - napisała jedna z fanek nawiązując do jego związku z Julią Kuczyńską. 

Przypomnijmy, że Czarek Jóźwik rozstał się z Maffashion w ubiegłym roku po 5 latach związku. W 2016 roku para zaręczyła się podczas wyjazdu do Londynu. Pomimo rozstania zarówno Julia jak i Czarek zapowiadali, że nadal będą kontynuować swoją przyjaźń. 

Wspólne zdjęcia Czarka i Julii obejrzycie w naszej galerii.