Wiktoria Zwolińska z "The Voice Kids 3" ma nie tylko niesamowity głos, ale także ogromną wrażliwość. Skąd to wiemy? Wystarczy tylko spojrzeć na listę jej ulubionych piosenek, którą podzieliła się z Gala.pl na krótko przed wielkim finałem show. Wśród utworów życia tej niezwykle utalentowanej czternastolatki z Krakowa znalazły się chociażby emocjonalne przeboje takich kultowych rockowych kapel, jak Radiohead i Myslovitz. Podopieczna Cleo z trzeciej edycji "The Voice Kids" często słucha także utworów, które znalazły się na ścieżkach dźwiękowych jej ulubionych filmów i seriali. Na jej osobistej liście przebojów pojawiły się piosenki z "Trzynastu powodów", "Sierra Burges jest przegrywem" oraz "Gwiazd naszych wina".

Ulubione piosenki Wiktorii Zwolińskiej

Czego słucha Wiktoria Zwolińska z "The Voice Kids 3"?. Oto aktualny top 10 jej ukochanych utworów. Niektórych z nich można posłuchać na YouTube w wersji wykonywanej przez samą Wiktorię. Polecamy!

1. Lord Huron - The Night We Met

- Niezmiennie od dwóch lat moja ukochana piosenka z mojego ulubionego serialu "Trzynaście powodów" - zdradziła finalistka "The Voice Kids 3".

2. Radiohead - Creep

- Oczywiście musiała się znaleźć na tej liście... Bardzo utożsamiam się z tym utworem. Gdy poznałam tę piosenkę to słuchałam jej na okrągło. Pewnej nocy przyśnił mi się sen, jak na scenie "The Voice Kids" zaśpiewałam ten właśnie utwór... Od tego momentu wiedziałam, że muszę z tym utworem wystartować do programu - opowiada Wiktoria.

3. Dawid Podsiadło - Nie kłami

4. Billie Eilish, Khalid - lovely

5. Myslovitz - Długość dźwięku samotności

6. Shannon Purser - Sunflower

- To piosenka z filmu "Sierra Burgess jest przegrywem". Po tym utworze słonecznik stał się moim ulubionym kwiatem - wyjaśnia.

7. Billie Eilish - i love you

8. Kortez - Zostań

9. Tom Odell - Another Love

10. Birdy - Not About Angels

ZOBACZ TEŻ: Czego słucha Marcin Maciejczak? Oto 10 jego ulubionych utworów