Czesław Mozil, który zasłynął w Polsce udziałem w programie „X Factor”, w którym był najzabawniejszym z jurorów, do tej pory stronił raczej od stałych związków, a w wywiadach często przechwalał się liczbą swoich dziewczyn i kochanek. Według własnych wyliczeń, tych wokalista miał mieć nawet kilkaset! Mozil utrzymywał nawet, że w każdym polskim mieście miał przynajmniej jedną dziewczynę, która "czekała na jego sygnał". Nie wszystkim chciało się wierzyć w tak wybujałe opowieści muzyka, którego trudno uznać za szczególnie przystojnego. Mimo to piosenkarz szedł w zaparte i cały czas twierdził, że mnogie romanse są mu nieobce. W pewnym momencie postanowił nawet nakręcić film „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, w którym radził bezrobotnym stoczniowcom, jak skutecznie podrywać kobiety. Film okazał się kasową klapą, a Czesława Mozil… w końcu się ustatkował!

ZOBACZ: CHRISSY TEIGEN wyznała, że cierpiała na depresję poporodową i zaburzenia lękowe

37-letni muzyk kilka miesięcy temu uznał, że czas skończyć z życiem rock’n’rollowca i zaczął spotykać się ze swoją biznesową wspólniczką, Dorotą Zielińską. W zeszłym roku wyznał nawet w jednym z wywiadów, że zastanawia się nad założeniem rodziny:

Teraz jest czas myślenia o rodzinie i dzieciach!

Jak donosili przyjaciela muzyka, Czesław dla nowej wybranki zrezygnował z ostrego imprezowania i umawiania się z kochankami z równych części kraju. Muzyk postanowił w końcu nawet poprosić ją o rękę. Dorota się zgodziła! Co więcej, para jest już nawet po ślubie!

Czesław Mozil wyznał w weekend w internetowym show „Duży w maluchu”, że w grudniu odbył się jego cichy ślub z Dorotą:

Jestem żonaty! 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie!

Przy okazji muzyk wyznał, ile kosztowała go zabawa weselna. Okazuje się, że na imprezę z okazji własnych zaślubin muzyk wydał wyjątkowo… mało!

Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele. Było to ważne, żeby mieć tego dnia spokój i być tylko z najbliższymi.

Nie będziemy ukrywać, że ten trzymany w tajemnicy news niespecjalnie nas dziwi. Taka alternatywa jest bardzo w stylu Czesława Mozila.

POLECAMY: ZOSIA ŚLOTAŁA wzięła potajemny ślub z Kamilem Haidarem?

Zgadujemy, że podczas zabawy weselnej goście w zamkniętym gronie bawili się do samego rana. Dokładnie tak, jak lubi grudniowy pan młody ;-)

Cały wywiad z Czesławem Mozilem w programie "Duży w maluchu" znajdziecie TU: