Wszyscy czekają na przełom kwietnia i maja, żeby uciec z Warszawy i odetchnąć z dala od wielkiego miasta. Tuż po Wielkanocy zaczyna się wielkie odliczanie… A gdyby tak właśnie zostać w mieście?

Warszawski majowy weekend czyli smacznie, leniwie i radośnie

Gdy w Warszawie zostaną już tylko nieliczni, a turystów jest więcej niż jej mieszkańców, stolica zmienia się nie do poznania! Ulice są pełne radosnego hałasu zwiedzających i nikomu się nie śpieszy! Niezliczone kawiarnie ze stolikami na chodnikach kuszą kawą, ciastkami czy lodami. Restauracji jest tak wiele, że nie wiesz, którą wybrać i która jest ta najlepsza. Atrakcji od rana do nocy jest tak dużo, że… chyba najlepiej jest leniwie odpocząć w parku na leżaku popijając mrożoną kawę albo…

Niedaleko Łazienek Królewskich

Albo pomyśleć o tym, czy nie spędzić tego czasu inaczej. Na przykład w ten weekend przyjedź do naszego hotelu Regent WarsawPomieszkaj u nas i daj się nam rozpieścić. Nie  ma znaczenia czy mieszkasz w Warszawie czy poza nią. Może to brzmieć trochę zaskakująco – bo cóż robić w warszawskim hotelu położonym tuż obok Łazienek Królewskich – w długi, majowy weekend?

 

 

Śniadanie do łóżka

Dzień zacznij obfitym śniadaniem na tarasie naszej restauracji Venti-tre. Wybór dań jest tak duży, że zaczniesz zastanawiać się od czego zacząć: owsianka – nigdzie takiej nie jadłam, czy jajecznica, a może omlet, a jak nie to może wędliny, sery, owoce, miód hotelowy „Łazienki Gold”, słodkie bułeczki i Prosecco na „dzień dobry”. Jeśli nie chce Ci się wstać – bo masz przecież weekend – dostaniesz śniadanie do łóżka. Początek brzmi dobrze.

 

 

Przestronnie, ekskluzywnie, a do tego basen

Nie od dziś wiadomo, że w dużych pokojach wypoczywa się lepiej. Jest przestrzeń, można „złapać oddech” i odpocząć w dużym, wygodnym łóżku. Dodajmy do tego marmurową łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem, co sprawia, że wybierasz, to co wolisz. Nie szukasz basenu na mieście, bo masz go na miejscu w hotelu. Możesz zrelaksować się w jacuzzi albo przed zwiedzaniem miasta albo po powrocie.

Jeśli znajdziesz czas na niedzielny brunch w restauracji Venti-tre, też nie pożałujesz. Jesz i pijesz to co chcesz i ile chcesz przez cztery godziny, bawiąc się w dobrym towarzystwie. 

Cóż… nie pozostaje nic innego jak spakować małą walizkę i przyjechać do Warszawy na weekend i zamieszkać w hotelu Regent Warsaw.