Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że jej jedyny syn jest prawdziwym oczkiem w jej głowie. Wierni widzowie programu "Królowe życia" wiedzą, że bohaterka show TTV przez długi czas starała się wynagrodzić mu okres, gdy na kilkanaście miesięcy trafiła do więzienia. Chłopiec miał wtedy zaledwie osiem lat. Dziś Conan Kaźmierski jest już dorosłym mężczyzną, który coraz częściej dostarcza Dagmarze powodów do ogromnej dumy. W poniedziałek 21 września gwiazda "Królowych życia" poinformowała swoich fanów o tym, że 19-latkowi udało się pomyślnie przejść proces rekrutacji na prestiżowe studia.

Conan Kaźmierski dostał się na medycynę

Kaźmierska przekazała swoim obserwatorom na Instagramie radosną wiadomość o tym, że Conan już wkrótce zacznie studiować medycynę.

- Moja małpka Monchhichi - napisała pieszczotliwie o swoim synie Dagmara.

- Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę - pochwaliła się.

Pod postem Dagmary pojawiło się już ponad 1200 komentarzy z gratulacjami. Wśród osób, które złożyły powinszowania, znalazły się m.in. inne bohaterki "Królowych życia": Izabela Macudzińska i Sylwia Peretti.

Dagmara do tej pory odczuwa skutki ubiegłorocznego wypadku samochodowego, w wyniku którego miała zmiażdżone stopy. Teraz żartuje, że dzięki temu, że jej syn zostanie lekarzem, w przyszłości nie będzie musiała się już przejmować wizytami w izbach chorych.

- Pan Doktor przyda się w Rodzinie - czytamy w jednym z komentarzy pod postem.

No będziemy miały przynajmniej z głowy latanie po przychodniach - odpisała Dagmara.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara Kaźmierska w szpitalu. "O mały włos już by mnie nie było"